Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ilyen ferfit találni? Azt hittem, ilyen nem is létezik.

Figyelt kérdés

Tavasszal szakítottunk párommal, 1 éves kapcsolat volt. Azóta megint az van, ami az előtt volt, hogy összejöttünk. Hogy nem találok olyan férfit, akivel összeillünk, akivel elégedett vagyok.

Lejöttem a nyáron barátnőmhöz egy hétre. Elkepesztő a párja. Jó a teste, helyes az arca, messze atlag felett. Főz, mos, takarít, nem cseléd kicsit se a barátnőm náluk. Mindemellett dolgozik, szóval nem csak azért házias, mert semmi dolga. Sokat szexelnek, csókolóznak, nincs gondjuk a kémiával. Nagyon jól bánik barátnőmmel, se nem féltékeny, se nem szarik bele semmibe vele kapcsolatban. Udvarias, segítőkész, kedvében jár. 1 éve vannak együtt még csak, igaz, de a legtöbb kapcsolat sose ilyen jó, első időkben sem. Nagyon intelligens férfi, igaz nem végzett egyetemet, de a hétkóznapi szituációkban érezni, hogy intelligens, gyorsan gondolkodik, mindenre emlékszik. Van humora is. Max annyi a hibája, hogy a stílusára szarik, felvesz bármit, lyukas nadrágot, pólót is. Azért nem bármit, de amit igen, azt hordja lyukasan is, kivéve a boxer, zokni, azokat eldobja ha lyukasak. Szóval ilyenek vannak, meg néha fésületlen. De ápolt, zuhanyzik, dezodorál, karban tartja arcszőrzetet. És a fentiekkel együtt is jol néz ki, mivel jó a teste meg az arca, nem lesz csúnya, csak azért mert nem stílusos, elegáns. Attól még mindig mindene tiszta, nem vesz fel semmot büdösen, jó illata van mindig. Nem papucs, nagyon is hatarozott egyébiség. Laza, elég nehez kihozni a nyugalmából, pláne a barátnőjének, mert annyira szereti. Barátnője max elszomorítani tudja. Bem szenved önbizalomhianyban, mint megannyi nő és férfi, amit én már nagy unok a randipartnereimben.

Alig hiszem el, hogy ilyen férfi is létezik. Olyan gyakorlatias és normális. Ritka ez a kombó, hogy valaki ennyire normális, házias, jó szerető, kedves, és még kifejezetten jól is néz ki. De létezik ilyen.

Én is ilyet szeretnék. De hogy nem akadok össze ilyenekkel? Korban még fiatalabb is barátnőmnél, de csak egy kicsit. Huszonévesek vagyunk mind a 3-an.


2019. júl. 9. 19:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A hozzáállásoddal és az igényeid miatt nem fogsz magadnak találni párt. Van, létezik és majd az kiderül hogy ki lesz az. Lehet nem pont ő, nem úgy fog kinézni, lehet lesznek "hiányosságai" vagy olyan dolog külsőre hogy nem kigyúrt, de belsőre minden passzol..stb nem szabad felszínesnek lenni.
2019. júl. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
47%
Én ilyen férfi vagyok, csak kicsit idősebb kiadásban.
2019. júl. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor döbbenek rá, hogy az itteni mércével mérve én férfinak is igénytelen lennék.
2019. júl. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%

Mindenki azt idealizálja, aki tetszik neki.

Sok hasonló ember van, csak nehéz kettőt egy környezetben találni.


Nekem egy magas, enyhén szálkás testalkatú férfi tetszik, aki nyugodt természetű, tisztelettudó, sokat nevet, pozitív kisugárzása és mindig frissen borotvált arca van.

Nála vonzóbbal még nem találkoztam, nem is gondoltam volna, hogy ennyire fog tetszeni valaki.


Szóval aki megtetszik azt idealizálod.

2019. júl. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem ritkák a hozzá hasonló férfiak. Viszont ha azt várod el, hogy ezt mindet nyújtsa, akkor valószínűleg nem fogsz teljesen megfelelőt találni. Lehet, a barátnőd párjának is van valami úgymond hiányossága, amiben nem 100%, csak nem tudsz róla.
2019. júl. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

El kell, hogy keserítselek. A feleségem nő ismerősei sokszor hangoztatják, hogy ha az ő pasijuk/férjük ilyen "tökéletes" lenne mint én, akkor...


Ahhoz, hogy ennyire gondoskodó legyen egy férfi amit te itt leírtál, ahhoz olyan nő is kell, aki ezt kihozza belőle. Én pl.szívesen viszem a feleségemnek az ágyba a reggelit, amit soha egy nőért se tettem volna meg.


Az pedig teljesen alapdolog, hogy az ember fürdik, használ dezodort és nem úgy néz ki, mint egy csöves. :D

2019. júl. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%

#7 Engem nem akarsz feleségül venni? Cserébe én is viszek neked reggelit az ágyba minden zokszó nélkül 😂😂


N

2019. júl. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

#8: én veszlek el, megverekszünk érted. 🙂

31F

2019. júl. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
#8 Akkor beszállok az értem megverekedesbe mert nem birnám csak nézni 😂😂
2019. júl. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
7-es vagyok. Én bárkivel szívesen verekszem (utoljára általánosban volt ilyen és mindig ki akartam próbálni magam), de nem cserélem le a zasszonyt senkire és semmire. :D
2019. júl. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!