Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme folytatni vele?

Figyelt kérdés

Mostanában ismerkedtem meg egy fiúval.

A porblémám viszont az, hogy fuvezik.

Nem volt még soha ilyen barátom.

Mire számíthatok? Milyen ember az ilyen?

Mondta, hogy egy nap többször is csinálja.

Van így értelme komoly kapcsolatot építeni vele?



2019. júl. 9. 21:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
NEM!!! De Te döntesz!
2019. júl. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem folytatnám vele.
2019. júl. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
27%

Nem a fű határozza meg az embert!

Volt olyan barátom aki füvezett, és a mostani barátom testvére is füvezik szóval folyamatosan volt vagy van a környezetemben ilyen ember.

Mindkettőjük teljesen normális volt, a fű nem veszi el senki agyát, nem is az a lényege. Nem kell félned egyáltalán ettől, ha téged nem zavar, és úgy látod rendes a srác folytasd az ismerkedést, de semmiféleképpen ne hallgas az itteni nagyon okos emberekre akik szerint a fű teljesen elítélendő, és úristen szörnyű.

Ha bunkó a srác, az úgysem a fű miatt lesz.

2019. júl. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Kedves 3#

És az normális hogy mindennap 3x csinálja?

2019. júl. 9. 21:29
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez kizáró ok lenne. A cigi és az alkoholizmus is. A szerencsejáték, online játék, és egyéb függőség is.
2019. júl. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok, hát figyelj

szerintem sok, de ez sem engem zavarna hanem a páromat félteném mert azért ilyen sok fűnek vannak káros hatásai, főleg ha minden napos.

Ez ránézve okoz majd később problémát.

2019. júl. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
20%
A füves cigi még naponta 4-5 szál se húde nagy dolog, csak itt az szokott lenni a probléma hogy aki füvezik, ott van keményebb drog is. Nekem is volt/van olyan rokonom aki 13 éves korában fűvel kezdte, aztán pár évvel később már kokain, speed meg mindenféle újdonságok játszottak nála. Tehát a fű csak bemelegítés.
2019. júl. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Mesélte, hogy régebben nem csak a fű játszott, hanem más is.

De állítólag le állt róla, és csak a fű van.

Hát most patt helyzet, vagy igaz vagy nem.

2019. júl. 9. 21:47
 9/18 anonim ***** válasza:
80%
Nem minden esetben társul a fű mellé más is, ne általánosítsunk.
2019. júl. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 AndrejjaMarijann ***** válasza:
100%
Nincs értelme. Nemrég szakítottam 4 és fél év után. Kedves volt, szeretett, de semmi terv, semmi segítség irányomba, kiszolgáltam nap-nap után. Néha főzött, mosott, de minden az én dolgom volt a hétköznapokban, napi 12 óra munka mellett. Ő mindig fáradt volt, mindig halogatott mindent. Úristen, mintha felébredtem volna, sose voltam ilyen boldog, mint nélküle.
2019. júl. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!