Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen megoldás lehet ilyenkor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen megoldás lehet ilyenkor?

Figyelt kérdés
Párommal 5 éve vagyunk együtt, voltak az elején is viták de az esküvő után (2 hónapja volt) kezelhetetlen számomra amit művel. Egyre több mindent megenged magának, ha elmegyek a barátaimmal utánam akar jönni ellenőrizni kivel vagyok, ha itthon nem tetszik neki valami fogja összecsomagol és elmegy, ütöget, csapkod, tör, zúz. Egyszerűen semmivel nem tudok rá hatni se megbeszélni. Tegnap annyira felidegesített már hogy letiltott, elcuccolt megint, hogy én azt érzem hogy ha szégyen ha nem én elválok. Nem tudom tovább csinálni azt amit minden nap művel.Ráadásul teljesen ok nélkül leginkább, semmi előzménye nincs, van hogy szól egyet nekem hogy most jól nyakon ba*zna mert épp olyan kedve van. Beszélni nem tudok vele egyáltalán, fogalmam nincsen mi baja van, de szerintem ez egyáltalán nem normális amit művel. Ilyenkor van még aki próbálná helyrehozni? 29/F
2019. júl. 10. 01:39
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Ha ilyen, akkor mégis miért vetted el? Szimplán nyújtsd be a válási papírokat és ennyi.
2019. júl. 10. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Kb a szomszéd asszonka ilyen nálunk, lassan már kinyírja a gyerekeit, mindennapos az őrjöngése, csörömpölése, idegrohamai.

Gyógyszeresen simán kezelhetőek lennének az ilyen ideggyogyók, nem igaz, hogy a környezete nem veszi észre, valami defekt van az illetőnél.

Baj az, hogy a páciens meg van győződve 100%-ban arról, hogy teljesen normális.

2019. júl. 10. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem beszéljétek meg biztos van rá mód ha megszeretnétek oldani. Nem kell azonnal ismeretlenül ítélkezni és válaspártinak lenni. Ha eddig nem így viselkedett a feleséged nyilvánvalóan történt valami változás ami kihat rá és jobb ha megkérdezed tőle ezt konkrétan. Nagyon sokféle oka lehet a viselkedésének és ezzel nem azt mindom, hogy ez elfogadható hanem,hogy ássatok a probléna mélyére. Mind ketten szeretnétek ezt a kapcsplatot vagy nem? Ha nem műkódik megoldhatjátok kulturáltan a válast. Mindenképp fejezd ki irányába, hogy mi az ami téged bánt sajnos lehet , hogy elkényelmesedett a kapcsolatban ezért nem veszi észre magát, de jobb ha szólsz érte mintha ezen múlna az egész hátha változtat. Nyilván oka van, higy veled tartana amikor a barátaiddal talalkozol( féltékeny/ több időt szeretne tölteni veled/ úgy érzi hogy kizárod...kérdezz rá) Vagy végsősoron a "legrosszabb" mindketten elengednétek már ezt a kapcsolatot és probalgatjárok egymast hogy ki dobja be hamarabb a törülközőt hogy ne nektek kelljen. Ezért fontos hogy beszéljetek.
2019. júl. 10. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az esküvőt leszámítva, törtènt valami?

Az eddigi vitáitok milyenek voltak?

Amikor vissza jön egy ilyen elcuccolásból, akkor mit mond? Vagy mit mond, amikor össze pakol ès mègsem megy el? Gondolom te marasztalod, de mièrt marad?

2019. júl. 10. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem marasztaltam soha, az eddigi vitáink még az elején is hasonlóak voltak azt leszámítva hogy nem aludt máshol. De most egyre durvább és rendszeresebb. Igazából én már tényleg az elvásláson gondolkozok, nekem nincs ehhez se türelmem se idegrendszerem, hogy minden nap máshol alszik, letilt, nem érem el, ez számomra 16 éves szint.
2019. júl. 10. 03:59
 6/9 anonim ***** válasza:
Probaljatok meg a parkapcsolati tanacsadast. Szerintem az tudna segiteni. Ha esetleg pestiek vagy kornyekiek vagytok, akkor tudok is ajanlani valakit. Ha erdekel irj nyugodtan.
2019. júl. 10. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hu en ahogy vegigolvastam teljesen azt hittem, hogy a parod a ferfi es te vagy a no :O most kicsit ledobbentem..

Igazabol sok kerdes nincs, marmint ha ez a helyzet es nincs javulas, neked is jobb hosszutavon ha elvaltok. Nem azt kell nezni, hogy hany evesek vagytok meg miota hazasok, nem kell foglalkozni az emberek velemenyevel, most meg siman van idod keresni egy normalis not, akivel boldog vagy es jol erzed magad.

Egyebkent kivancsi vagyok, hogy eskuvo elott milyen volt a kapcsolatotok? 100%-ig szuper volt minden? Nem volt semmi arra utalo jel, hogy agressziv lenne vagy hogy van egy “kattanasa”? (Sajnalom, nem tudok mashogy fogslmazni.)

Meg annyi jutott eszembe, hogy gondolj bele ha eskuvo utan igy megvaltozott a viselkedese, mi lesz skkr ha gyereketek lesz? :(

Oszinten sajnalom, hogy ez tortent veled, mert mondhat itt kulso szemmel barki barmit, lelkileg piszok nehez szakitani/elvalni.. :(

Kitartast!


26N

2019. júl. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát barátom, ez a nő megcsal téged :D de komolyan megcsinálja a balhét h tuti megcsalod, utána meg kitudja hol alszik? Hagyjuk már XD
2019. júl. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is az utolsó valaszolónak van igaza. Csak úgy a semmiből senki nem generál vitát, veszekedést aztán pakol össze megy és otthon sem alszik Szerintem is megcsal. Nem tud mit mondani, hogy hova megy és ezzel oldja meg. Szerintem járj a dolgok végére pl kövesd ha a következő veszekedes után elmegy. Aztán csak kiderül valami.
2019. júl. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!