Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudják elfogadni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudják elfogadni?

Figyelt kérdés

Van párom,pár hónapja vagyunk együtt. A családom és barátaim úgy ítélik el,hogy egyáltalán nem ismerik.Csak képeken látták.

Én tipikusan mások szerint "nagyon szép lány " vagyok és úgy gondolják a barátommal nem illünk össze,mivel szerintük nem a legszebb és barna bőrű. (félcigány). Engem egyaltalán nem zavar,mert nagyon ritka férfi,egy kincs.

Tudom én vagyok vele együtt,nem a barátaim és szüleim.Viszont szeretném,ha elfogadnák.

Mit tehetnék?


2019. júl. 11. 13:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

"Kincs" :D Az hát!


"Én tipikusan mások szerint "nagyon szép lány ""


Nagyanyád és a gyerekkori barátnőid véleménye nem számít.

2019. júl. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
SOha nem fogják elfogadni. Törődj bele.
2019. júl. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Az én párom is félvér ugyan ez van nálunk is mint nálatok. Vagy belenyugszanak a szülők vagy nem. A lényeg, hogy tarts ki a kedvesed mellett és ne hallgass a szüleidre
2019. júl. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

#3


De ha rossz vége lesz, utána nem őket szidni vagy bármi ilyesmi.

2019. júl. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Az én szüleim sem tudták elfogadni az első komoly kapcsolatomat. Ellenezték és ők is csak képen látták. Elmondom neked hogy elpocsékoltam az életemből 4 évet erre a pasira akivel szinte sosem voltam igazán boldog. Persze az első másfél esetleg 2 évben igen de után nem és már megbántam hogy annak idején 18 évesen nem hallgattam a családomra. Szerelmesen az ember süket és vak csak később látja meg azt amit mások. Majd rájössz te is idővel hogy nem hiába ez a nagy ellenszenv.
2019. júl. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne nagyon hangoztasd a hapsidnak, mert én ezért léptem le, noha nincs bennem 1 vonó sem:D
2019. júl. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Más kultúra. Ismerek fél cigány, cigány pasikat (sokan vannak a városunkban sajnos), mind csalja a barátnőjét. Náluk meg van engedve, természetes ha a férfi félre lép.

Terhesség alatt alap. Volt egy cigu ismerősöm, fehér volt a csaja. Beszélgettünk, szóba jött a gyerek téma, terhesség. A csaj előtt mondta lazán, hogy ha terhes lesz, ő tuti keres mást addig mert nem fog vele lefeküdni.


Tehát sok sikert vele, szép kapcsolat lesz.

2019. júl. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
Sosem fogják elfogadni, én sem tudnám. Ezek között kincs? Persze.Ne röhögtess.
2019. júl. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Kedves kerdezo

A valaszok itt szornyuek... Irj nekem uzit,szivesen beszelgetek veled es elmondom a velemenyemet,ha szeretned :)

2019. júl. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
"kincs" 😂😂 csak el kéne ásni nem?😂 Majd rájössz arra amit most még nem értesz te "nagyon szép lány" 🙂
2019. júl. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!