Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők (én is az vagyok), melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők (én is az vagyok), melyik hibát viselitek el jobban egy férfiban: ha túl sokat foglalkozik a ruházatával (vesz is túl sokat), vagy ha túl keveset foglalkozik a ruházatával?

Figyelt kérdés
2019. júl. 11. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Ez a 2 véglet, egyik se tetszik a nőknek.
2019. júl. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Azt hiszem a túl sokat. Túl keveset nem lehet, valamilyen farmerja meg póló pulcsi ing csak van. Mondjuk legyen tiszta. És ráillő méretet hordjon.
2019. júl. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
A másodikat. Inkább elviselem, ha valakinek nincs érzéke az öltözködéshez, elvan a régebbi ruháiban is, ésszerű mennyiségű ruhája van (nyilván a koszos, szakadt ruhák hordása nálam sem pálya, de egy-két kinyúlt póló vagy kopott nadrág fel sem tűnne különösebben), mint azt, ha életem párja egy rossz bzi.
2019. júl. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mármint az zavar ha túl sokat. A kevesebbet viselem jobban. 3-as voltam.
2019. júl. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

#3


Ezt kizárólag a nagyon vékony emberek adhatják elő.

2019. júl. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A végletek sosem jók, de ha muszáj választani, akkor talán kevésbé tudnám tolerálni, ha nem foglalkozna a ruházatával. (Értsd: szakadt, koszos ruhákban jár)
2019. júl. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A piperkocseget jobban toleralom, mint ha nem foglalkozik eleget a megjelenesevel.
2019. júl. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A végletek mindig rosszak, de itt azért nem mindegy, hogy mit értük "túl kevés" alatt....

Azt, hogy kopott, lelakott ruhákban jár, amik még ha nem is szakadtak, de bárki megmondja, hogy régiek, vagy azt, hogy elmegy boltba vásárolni, ha nem is gyakran, de rendszeresen, de nem érdekli különösebben, hogy milyen a ruha, egészen addig, amíg jó rá?


Mert ha valaki a huszas évei közepén/végén is a gimis ruháiban jár, az számomra túl nagy igénytelenség, szóval inkább már legyen valami metroszexuális divatmajom... Ha viszont csak simán nem érdeklik a ruhák, de azért hajladó elmenni a boltba néha-néha, az kb a legjobb alternatíva a végletek közül.

2019. júl. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Arany középút, mint mindenben.
2019. júl. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!