Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom fél év után is fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom fél év után is fél elvenni a szüzességem, mert nem bízik bennem, úgy tűnik lelki dolgok miatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Most hétvégén szeretnénk megpróbálni, de attól fél, ha fájdalmat okoz nekem, hevesen fogok reagálni. Elég hirtelen természetű vagyok sajnos. Jogos a félelme?

Így is lassan fél éve lesz, hogy együtt vagyunk, 20 feletti életkorban már ez is kicsit sok (ő ráadásul jóval idősebb nálam).


Nem tudom, mert most erre én is elbizonytalanodtam, hogy mit kellene tennem. Ilyenről még nem nagyon olvastam, inkább a lány szokott visszatáncolni.


UI.: Bocsánat a kategóriáért, de úgy érzem, ez inkább ebbe a kategóriába tartozik, a lelki oldala miatt a dolognak.



2019. júl. 11. 22:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
11%
Itasd le :)
2019. júl. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Mennyire vagy heves természetű? Attól fél ha kellemetlen lesz neked akkor agyon vered?
2019. júl. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
20%
Balfék a srác. Én szívesen lennék konzervnyitó. 31F
2019. júl. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
12%

Menj bele a kötözésbe.

32/f

2019. júl. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
18%

Én meg tudom érteni. Szerintem jobban fél attól, hogy nem lesz elég profi és lefikázod.


Jogos a félelme.

2019. júl. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
3%

Ha a kötözés ennyire nem jó, akkor csináld seggbe. Legalább szűz is maradsz :p

32/f

2019. júl. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%

Valami nem jó ezzel a fickóval férfiilag szerintem. Anatómia vagy funkció terén.

Ilyen nemigen van egy egészséges felnőtt férfinál, mint amit mond.

2019. júl. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az előjáték rendben van köztünk, nincs gond a "funkcióival", látszólag legalábbis.
2019. júl. 11. 22:44
 9/13 anonim ***** válasza:
87%

" Elég hirtelen természetű vagyok sajnos."


Ez eddig hogyan nyilvánult meg a kapcsolatotokban?

2019. júl. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Felnőtt férfinél nem normális hogy fél elvenni a barátnője szüzességét. Az hogy heves természet vagy csak kifogás szerintem. Mennyire? Miben nyilvánul meg, mit csinálsz? Milyen szituációban heves?

Minden esetre kétlem hogy ha kicsit is fáj, ott helyben agyon,vered hogy a mentő vigye el. Ebben az esetben megérteném de hát erre gondolom kicsi az esély:D

Nekem ez kamu kifogásnak tűnik a részéről.

2019. júl. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!