Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tetszem a barátomnak?

Figyelt kérdés

Egy ideje próbálok fogyni csak soha nincs kitartásom. Volt egy evészavaros időszakom 16 évesen amit nagyon nehezen tudtam leküzdeni (mai nap is van hogy bűntudatom van ha eszek vagy jön hogy kipakoljam amit megettem).

Szóval a lényeg. Nem vagyok kövér, de nincs olyan alakom mint a legtöbb lánynak, a hasam csak akkor lapos ha fekszem, legalább 2 ujjnyi zsír van rajta, a combom nem ér össze viszont azon is van zsír bizonyos helyeken.

Tegnap hülyéskedtünk valamit a barátommal és azt mondta viccesen, hogy ha jó a puncim, miért cserélné le. Én meg komolyan mondtam, hogy "mert a testem többi része nem jó". Ő szerintem nem vágta le hogy ez komoly válasz volt, vagy nem tudom, mert azt mondta, úgysem oda dugja.

Talán gyerekes vagyok, de ezek az apróságok nekem rosszul esnek. Látom a kis rezdülésekből, mikor mondom hogy véletlenül nem mértem le a kajámat akkor húzza a száját, vagy ha mondom, hogy úgy érzem laposabb a hasam akkor elviccel, majdhogynem kiröhög.


Nem értem, ha baja van azzal, hogy nem vagyok szép akkor miért van velem?

19/l (sajnálom ha gyerekes a problémám, de engem ez tényleg nagyon zavar)



2019. júl. 12. 07:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Keress fel egy pszichológust, mielőtt elüldöznéd a srácot.
2019. júl. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
10%

Ahol nincs probléma, oda miért muszáj generálni egyet?

Itt egyedül te vagy a probléma, ő neki semmi baja nincs az alakoddal, te látsz bele minden b..romságot.

Ne ő rá legyél mérges, hanem saját magadra, hogy egy 5 éves agyi szintjén állsz.

Én is a pszichológust javaslom.


Egyébként te nem is akarsz lefogyni. Vagy az élet más területén is ilyen akarat gyenge vagy? Soha nem éred el kitűzött célodat? Vagy ez kimondottan csak a fogyásnál van így?

2019. júl. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Csak a fogyásnál van így, vagy ha "jobban akarok kinézni" sminkelni vagy megcsinálni a hajam. Belenézek a tükörbe és letörlöm a sminket meg felkötöm a hajam. Ha fogyok meg félek tőle, nem tudom. Én is gondoltam arra, hogy talán én látok bele dolgokat és a saját rosszallásom vetítem ki rá amikor elcseszek valamit. De amikor ez a gondolkodásmód bele van tapadva az agyamba akkor nehéz elvonatkoztatni és tisztán látni
2019. júl. 12. 07:40
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Neked orvosi segítség kell a fejedben rendet rakni.
2019. júl. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%

Én is félek a fogyastól. Lehet hülyén hangzik de valóban félek tőle...

De amúgy ne vedd ilyen véresen komolyan. Ha nem tetszenél neki amúgy sem lenne veled. Minek bajlodna olyan lánnyal aki nem tetszik neki???

2019. júl. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Magadnak nem tetszel, nem a barátodnak.Rosszul tetted fel a kérdést.Ideje szakemberhez fordulnod.Az önbizalomhiányod súlyos fokú, a bulimiára való hajlamod miatt még jobban szükséged van rá.
2019. júl. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Már javultam sokat önbizalom terén, mert bele tudok nézni a tükörbe, ez régen nem ment. Nem tudom a folyamatot felgyorsítani de igyekszem nem ócsárolni már magam és mikor véletlenül mégis azt teszem akkor kijavítom magam. Voltam ezzel a problémával egyszer pszihológusnál de azt mondta önbizalomra szert tenni csak magamtól tudok
2019. júl. 12. 09:58
 8/11 anonim ***** válasza:
Az a tapasztalatom, hogy a súlyproblémával küzdő emberek semmi másról nem képesek beszélni, csak erről. Ezzel pedig a környezetükben lévő emberek idegein táncolnak elég gyakran. Van egy ismerősöm (fiú) kb 50 kilós, neki egész nap az a témája hogy azért nem talál nőt, mert mindenki nehezebb nála. A te is ezt a témát pörgeted állandóan, ne csodálkozz, hogy a párod meg fogja ezt unni. Egyébként a leírtak alapján nem vagy vészesen túlsúlyos, szóval nem értem mi a problémád.
2019. júl. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Azzal van valószînűleg baja, hogy ezt kell hallgatni állandóan. Elég fárasztó mikor a másik ember, akivel nyilván azért vagy mert tetszik folyamatosan ócsárolja magát. Eleinte próbálod nyugtatni meg tàmogatni, de egy idő után baromi fárasztó. Ezért célszerűbb előbb magaddal megbékélni és utána párkapcsolatot keresni.
2019. júl. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kezdj el sportolni, azzal minden rendbe jön.
2019. júl. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!