Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi a fenét csináljak?

Figyelt kérdés

Igazából csak szeretném magambók kiírni mert nincs kivel megbeszélni ugyan is baráti köröm nincs plusz hivatalosan nem is vagyunk együtt csak a négy fal között mutatkozik ez meg. Lényegében olyan mint a titkos kapcsolat csak nincs kit megcsalni.

11 év korkülönbség van köztünk és kérdem én egy 35 éves pasinak ilyen kevés lenne a szexuális igénye? Emiatt folyton vitatkozom vele állandóan szekálom mindig bele kötök ahol csak tudok. Elmondtam neki mindig hogy nekem irtóra kevés a 2 havi egy szex. Mindig mondja hogy majd jobban igyekszik de sosem így van. Abba persze mindig benne van hogy orálisan kielégít mert hogy abba nem fárad el. Most komolyan hogy lehet valaki ennyire lusta? Nekem kevés az orál már unom hogy csak az van. Nem fogja fel hogy más az amikor szex közben van az ember kielégülve. Mindig mondja hogy keressek akkor mást ha nem jó ez így. De könyörgöm ennyit jelentenék neki hogy jól van akkor menjek oszt kész? Ezen kívül amúgy gondoskodó meg törődik velem figyel rám stb minden ami kapcsolatba kell de a szex az gyatra. Azt is próbáltam már hogy én mászok rá hogy szexet akarok de nem neki ahoz nincs kedve de a nyelvével szívesen. Unom már hogy én mindig eleget teszek a kéréseinek megcsinálok bármit még a mélytorkot is gyakorlom vele mert imádja de én nem akkor ő miért nem képes tenni értem? Ajándékoz dolgokat meg szokott lepni akár ékszerrel stb de ettől nem vagyok kielégült mert költi rám a pénzét :( és ezt ő nem érti meg. Abból is kezd elegem lenni hogy nyilvánosan még a kezét sem foghatom meg mert nem vagyunk együtt hivatalosan. Olyan barátság extrákkal dolog csak irtó kevés az extra.


2019. júl. 12. 09:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
44%

Te elhiszed, hogy nem qr mást melletted? Ezért nem vállal fel nyíltan téged sem. Figyi, jó ez így neked, különben már kidobtad volna. De lehet, hogy nem csal meg, csak ennyi van benne. Talán, ha fiatalabbal kezdenél, nem kéne könyörögni a szexért. Eközben 500 millió korodbeli matyizik, mert napi 3x dugna, de neeem, ők nem kellenek neked.

Ja, és vegyél egy helyesírási szótárt, hátha azzal jobb lesz a maszti! 31F

2019. júl. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

Keress màst.

Ez miért kérdés nem is értem.

Ne kinozd ö ilyen. Vagy megszoksz vagy megszöksz

2019. júl. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
63%

1#: Biológiából, emberismeretből egyes, ülj le kisfiam...

Semmi köze a korhoz sem a szexuális kultúrának, sem az erőnlétnek, sem a kondíciónak, sem a szexuális vágynak!

43 évesen "megeszek" 3 tinédzsert/huszonévest szexuális vágyban, szexuális kultúrában, és szexuális kondícióban!

Én a kedvesemmel naponta szeretkezem, van amikor többször is, szegény majd minden nap emlegeti, hogy "tönkreteszem..." :D

Pedig bizony sokat dolgozom, utána otthon is sokat dolgozom, és az esetek többségében is én főzöm...

Teljesen más dologról van szó a kérdezőnél!

Ha a nyelvével szívesen játszik, de szexelni nem akar, az nagyonsokmindent elárul.

Vagy rengeteget maszturbál, de én inkább a megcsalásnál tenném le a voksomat...

2019. júl. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

" De könyörgöm ennyit jelentenék neki hogy jól van akkor menjek oszt kész?"


Igen, ennyit jelentesz neki.

Nem vállal fel nyilvánosan, nem szexel veled gyakrabban, szarik az igényeidre, pénzzel akar nálad kompenzálni.Őszintén, mégis mit vársz ilyen embertől?

Érzelmei nincsenek feléd, csak néha ha akarja, jó vagy neki.

Nem értem miért kérdés, hogy mit is csinálj.Elég egyértelmű nem?Amiben vagy, még szexkapcsolatnak is harmatgyenge.

2019. júl. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Itt a gyk-an minden 40+-os pasi naponta dug 😂


Hagyd ezt a pasit.

Amúgy mivel magyarázza, hogy titkolni kell a kapcsolatotokat?

2019. júl. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Azzal magyarázza hogy nem akar párkapcsolatban lenni. Nem akarja magát lekötni. De ezek szerint akkor én csak arra vagyok jó neki hogy kielégítsem. Akkor van min elgondolkoznom vele kapcsolatban.
2019. júl. 12. 09:41
 7/15 anonim ***** válasza:
95%
Mivel nem akarja magát lekötni(ami nem is baj egy ilyen embernél), te meg inkább normál kapcsolatra vágysz, végképp nincs keresnivalód mellette.Megváltoztatni nem fogod, ezt a mesét felejtsd el.Itt már nem elgondolkodni kell rajta, hanem lépni, le, és minél előbb.
2019. júl. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akar párkapcsolatot de szexet sem igényeli,akkor mi a fenért jár hozzád?Havonta egyszer magának is kiverheti,vagy keres egy prostit.Sztem itt bűzlik valami.Ez nem is barâtság,és az extra is hiányzik.Én is arra szavazok,hogy van valakije.Nem hiába nem érhetsz hozzá az utcán.Ha nem akarna kapcsolatot,csak dugni veled,akkor a lakásból se mozdulnátok ki együtt.
2019. júl. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Te egy senki vagy neki, akit 2 havi 1x ugraszt, ha nincs más. Komolyan, ez kell neked? A büdös életben nem leszel neki több ennél.
2019. júl. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

24 evesen tenyleg ennyi eszed van?

2 havonta 1x hasznalja a szad a marka helyett es azt hiszed, majd lesz ebbol valami. Nem lusta. Siman kidugja magat masokkal, te meg a talon vagy, de neha tartani kell a kapcsolatot azzal is.

2019. júl. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!