Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondja, hogy a viselkedése...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondja, hogy a viselkedésemmel csak ellökdösöm őt. Mikor valaki ilyet mond, az mit jelent? Már megtörtént a baj vagy még meg lehet menteni?

Figyelt kérdés

Mostanában kezdődött a kapcsolatom egy sráccal .Kb 4 hónapja. Az elmúlt időszakban azonban azt vettem észre, hogy egyre több köztünk a konfliktus. Azzal vádol általában, hogy én nem ismerem be ha hibázok és hárítok, meg terelek. Az a baj, hogy azt érzem, hogy már erre is játszik, hogyha én panaszkodok valakiről pl. akkor ő van, hogy rávilágít, hogy én is ilyen vagyok. És amikor azt mondom, hogy de most nem erről volt szó, én nem magamról akartam beszélni, hanem másra akartam kilyukadni , akkor egyből azzal jön, hogy na látom...megint hárítok és nem ismerem be. És mikor már mondom, hogy nem akarok vele veszekedni, akkor "nem is kell, mert úgy van, ahogy mondom."

Lehet! Lehet, hogy így van, de miért kell már arra játszani, hogy rajtakapjon egy ilyenen?

Őt nagyon zavarja, hogy nem ismerem be vagy nehezen, ha hibázok (holott általában én megyek arra, hogy béküljünk és annyiszor mentem oda bocsánatot kérni, meg beismerni a hibáim), meg hogy sose adok neki igazat, csak az a baj, hogyha viszont én jegyzek meg egy problémát, akkor én "gyártom a problémát", "direkt veszekedni akarok", meg "ez nem így van,csak én látom így". Na akkor most ki is hárít...?

Engem viszont még így is zavar, hogy nem látom a vádjaiban az igazságot, viszont valószínű nem véletlenül jött ez a fejébe (vagy csak kiderül, hogy ennyire kontroll mániás..) és szeretném vele ezt rendezni, de már úgy végződnek a veszekedéseink, hogy ezzel csak még jobban ellökdösöm őt. Attól félek, hogy már a baj megvan és én nem akarom elveszíteni, mert személyesen szinte sose veszekszünk és ezek a veszekedések csak online történnek és emiatt nem szeretném ezt elengedni.

Az ő viselkedése is zavar ilyen szempontból, hiszen nagyon makacs és önfejű ő is, szereti játszani az áldozatot, de én sose mertem neki ilyet mondani, hogy ellökdös az érzéseivel, hanem mindig megpróbáltam elfogadni és megoldani az adott problémát. Éppen ezért nem tudom, hogy ez mit jelenthet, ha valaki már arról beszél, hogy még jobban ellökdösöm...

24/L 26/F



2019. júl. 15. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tud elfogadni olyannak amilyen vagy. Fejébr vette hogy mint ember nem vagy az esete ez mellett alkalmazkodni sem akar hozzàd.


Amikor màr vki a "kákán is csomot keres"màsban, ott màr magàban "leirta"az illetöt.

Az erös szavak pl "ellökdösöl magadtol", màr az alap tisztelet elvesztését is jelenti.


A ffiak àlt. akkor ilyenek mikor elveszitették az erdeklödesüket a màsik felé màr es joforman csak pup a màsik a hàtàn kb 20 éve hazasokra jellemzö, akik mar csak "muszajbol"vannak együtt

2019. júl. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

egy, nem online kell pötyögni egész nap, mert az úgy nem kapcsolat, nem kommunikáció, nem látod a reakciókat, a mimikát, a hangsúlyt nem hallod, az úgy nem igazi kommunikáció.

kettő, valószínűleg rohadtul élvezi hogy állandóan meghunyászkodsz, bocsánatért könyörögsz, minden balhét elviszel, ebből később nagyon komoly gondok lesznek.

Nem azért hagynám ezt, mert online mindig összeveszünk, hanem mert a pasi mindig benned keresi a hibát, mindig mindent a szemedre vet, majd ha könyörögtél eleget, nagy kegyesen megbocsát, mint egy nárcisztikus.

2019. júl. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Teljesen egyet értek #1-#2-vel! 👌
2019. júl. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ő a kontroll mániás. Persze az is van hogy nem érdeklődik, de főleg azért mert már az övé vagy, nyugodtan előjöhet a kontroll mániája és a fennsőbbrendűség érzése.

Neki mindig feléd kell kerekednie, mert valakiktől ezt nagyon nem kapta meg, és szüksége van rá hogy igaza leyen, és hogy napjában 10-szer beismerd hogy hibázol. Ezen kívül abban igaza van hogy idegesítő ha másokról panaszkodsz. Kb hetente ax 1-szer panaszkodj másokról, de akkor se nagyon, és gondold előre végig. csak akkor panaszkodj ha tényleg tök megalapozott valami. Akkor is inkább említsd meg gyorsan és lépj tovább, mert lefogja csapni a magas labdát. Csak olyanokról panaszkodj akikről ő is szokott, mert akkor megint igaza lesz, és az neki nagyon kell, és örül ha elismered. Az én párom is kicsit ilyen volt eleinte, de már kiismertem. Persze lehet hogy nálatok más sok szempontból.

2019. júl. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!