Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párod mennyire udvarol neked a hétköznapokban?

Figyelt kérdés
..ha igen akkor ezt hogyan teszi? Fontos ez neked hogy megtegye?
2019. júl. 16. 08:39
 1/8 anonim ***** válasza:
11%
WTF? Udvarolni a párkapcsolat előtt szoktak, nem közben meg utána. Fogalmi zavar.
2019. júl. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Rendszeresen “udvarolunk” egymásnak; bókok, csókok, ölelések, egyebek (meglepi süti/túrórudi/akármi) formájában. Férjem rendszeresen megmarkolja a fenekem, mellem, stb., mert tetszem neki és kíván, és ha nincs idő/mód rá, h hosszabban kifejtse, akk így teszi - nyilván, mert nekem is tetszik. ;)

Mindkettőnknek fontos.

(Még csak 9 éves házasság, egyelőre jól működik :))

2019. júl. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

1 es inkabb te nem vagx képben !


Hazassag alatt is bizony kell udvarolni.

Nalunk ferjem teszi is rendszeresen, dicseri a ruham, hajam körmöm, főztöm , illatom :) szexre utaló megjegyzeseket tesz ;)

Erezteti velem , csinosnak, kivanatosnak tart :) és ehhez neg csak ki sem kell öltözzek otthonra !


Es teszi mindezt úgy , hogy molett vagyok, nagyszajú,közel sem tökéletes :)

2019. júl. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem mondanám, hogy udvarolunk egymásnak. Viszont a kedvesség, figyelmesség, éreztetni a másikkal a szeretetünket. Ezek vannak.

Udvarláshoz hasonló inkább, ha megyünk valahová pár napra.

Vagy is inkább olyan, mint tini korban az első nagy szerelem.

2019. júl. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Oda-vissza működik: apró meglepik (sör, csoki), kedves szavak, külső megdicsérése, jó szülőnek nevezés. Sokszor járunk kikapcsolódni, gyerekekkel együtt, ilyenkor is mindig számításba vesszük, ki hova menne. Segítjük, támogatjuk, szeretjük egymást. 😊
2019. júl. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Nálunk is a dicseret,bokok,eljön melettem megmarkolja a cickom,fenekem,szexuális megjegyzesek,nekem ezek nagyon jol esnek.Érzem hogy meg mindig kíván es tetszem neki.Kisebb ajándékokkal lepjük meg egymast,mindketten edesszajuak vagyunk csokit szoktunk egymásnak venni,sör kulonlegessegeket,es a szexi fehernemuk.Heti szinten veszek valami dögös cuccot magamnak...vagyis a férjemnek...mert neki veszem vagyis neki akarok tetszeni.😃
2019. júl. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Folyamatosan. De ez nem "udvarol neked" dolog. Udvarolni EGYMÁSNAK kell. Hogyha a te részedről nincs meg az udvarlás és a szép gesztusok akkor az egész kapcsolatnak semmi értelme nincs és nem várhatod el, hogy a férfi udvaroljon.

Nálunk egyébként ezek minden napos dolgok. A legrosszabb napokon is próbálunk legalább 1 szép, szerelmes gesztust tenni a másik felé. Teljes mértékben biztos vagyok benne, hogy emiatt vagyunk 9 év után is szerelmesek egymásba.

Vannak nagyobb meg kisebb dolgok is. Hogyha a kisebbeket nézzük akkor rengeteget bókolunk egymásnak, mindig dícsérjük egymást. Főzünk egymásnak, ágyba visszük a kávét és reggelit, masszázs, apró ajándékok, rengeteg értő odafigyeléssel történő beszélgetés, sok szeretgetés. Hogyha nagyobb dolgokat nézünk akkor heti 1-2 randit mindig próbálunk beiktatni legyen az csak egy vacsora vagy egy egész napos kirándulás.

Ezek nem nekem fontos dolgok, hanem kötelező elemek ahhoz, hogy egy kapcsolatban megmaradjon a tűz. Udvarlás, randizgatás, romantikázás nélkül egy kapcsolat sem marad jó évekig. Hogyha a pároddal nincs folyamatos udvarlás mindkettőtök részéről akkor semmi de semmi értelme a kapcsolatnak.

2019. júl. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sehogy. Ő legalábbis sehogy.

Én a kedvenceit főzöm,ha hazaér munkábol tálalom neki a kaját,sört hozok neki,nap végén vacsi közben 1 sör jólesik. A kedvenc mogyis pudingjáért és tejszeletéért elmászok egy számomra kieső boltba.Itthon én csinálok mindent,hogy munka után tudjon pihenni(én is dolgozom),a kiqrt lakást is apránként kifestem,hogy tudjon hemperegni meg számítógépet basztatni hétvégente. Imádattal nézem,gyakran mondom neki,hogy mennyire tetszik nekem.Ha elmegyünk egymás mellett végigsimítom a karját,megölelem . Ő meg....

2019. aug. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!