Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet kezdeni egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni egy olyan barátnővel, aki rajtam vezeti le azt, ha bepróbálkozik nálam valami nő?

Figyelt kérdés
Sokszor előfordul, hogy bepróbálkoznak nálam, még úgy is, hogy ő mellettem van. Ő ilyenkor bevágja a hisztit, és mintha hibás lennék, rajtam vezeti le a dühét.

2019. júl. 20. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Keressen egy rondább embert magamellé. Probléma megoldva!
2019. júl. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Valószínűnek tartom, hogy hibás is vagy. Ez a sokszor bepróbalkoznak, pláne a jelenlètèben, ez azèrt elèg fura. Szerintem te is küldöd ezerrel a jeleket a hölgyemènyeknek, azzal lesz itt problèma.
2019. júl. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lehet azt értik félre, hogy mindig mosolygok. De biztos nem fogom küldeni a jeleket a barátnő mellett
2019. júl. 20. 17:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Megbeszélés eredménye, folyamata?

Nem írtad, hogy próbáltad vele megbeszélni, és hogy hogyan zajlott le, viszont akkor hogyan segítsünk? Vagy netán még nem próbáltad azt? De akkor miért írod ki a kérdést, hisz minden nem hugyagyú azt javasolná? Netán ez neked nem egyértelmű?


Na látod ő hisztis és abszurd.., te is.

2019. júl. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Volt egy barátnőm, aki hasonlóan viselkedett! Egy munkahelyen dolgoztunk, ő a soron én meg gépbeállítóként. Soron persze több nő is dolgozott, és mikor valamelyik géppel gond volt, nekem kellett menni beállítani. Nem vagyok bunkó, így ha már ott voltam, akkor közben beszélgettem is, de közben dolgoztam. A már ex nőm látta, hogy beszélgetünk, és egyből vágta a pofákat. Én szakítottam vele, mert kibírhatatlan volt a helyzet, és nem értette meg, hogy csak a munkámat végzem.
2019. júl. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!