Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire hihetőek a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hihetőek a barátnőm érzései irántam?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm akivel 2 hónapja vagyok együtt. Bő 10 éve ismerjük egymást, de eddig mindkettőnknek volt párja. Viszont vannak kételyeim az érzései felől. Mikor együtt vagyunk akkor úgy viselkedünk mint a tinik, pedig mindketten elmúltunk 40, viberen sokat beszélünk, oda vissza mennek a szivecskék, meg az 1 óra telefon is megvan általában minden nap ha nem tudunk találkozni. Tehát ilyen oldalról olyanok vagyunk mint egy igazi szerelmespár.

Mégis mikor mondom neki, hogy szeretem, akkor ő csak annyit tud mondani, hogy "én is". Meg olyan a szitu mintha ő semmit nem volna hajlandó változni, vagy tenni a kapcsolatunkért. Pl mindkettőnknek vannak gyerekei, és most a nyáriszünet miatt se könnyő kettesben maradni. Ő jegyezte meg, hogy jó lenne több szex, de mikor meg nála lehettünk volna, akkor se rám gondolt elsőnek. Mikor meg kértem, hogy lehetne-e, hogy ezen változtasson, akkor meg megkaptam, hogy neki megvannak a szokásai, amin nem hajlandó változtatni. Meg nem fog folyton beszámolni arról, hogy hova megy stb.

Elhiszem, hogy az élet nagyon megkeményítette, mert hiába volt párjam ha az külföldön dolgozott, és minden az ő nyakában volt, gyerekek nevelése, ügyintézések, ez mellet kórházi dolgozó, és gondolom az is odavág az érzelmeknek. De én meg így vívódom. Egyrészt mert szeretem, mert mikor együtt vagyunk akkor boldognak látom, elpirul ha nézem, elkapja a pólómat és magához húz. De mikor meg nem, akkor olyan mintha nem is hiányoznék neki. Erről a szerelmi vallomás dologról is azt mondta, hogy neki idő kell, hogy kimondja, mert az olyan számára mintha megadná magát. Közben meg most is írja viberen, hogy én azért mondjam csak.

Lehet, hogy én érzelmileg jobban előrébb vagyok, és majd alakul. De mikor azt látom, hogy ő nem hajlandó semmin változtatni, és még hisztizik is mikor kérek valamit,pláne ha azért teszem mert szó szerint fájdalmat okozott vele, akkor ez a kapcsolat olyan időpocsékolós szélmalomharcnak tűnik.


2019. júl. 20. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Az utolsó bekezdésben leírtakat fejts ki bővebben. Mit kérsz, mivel okozott fájdalmat és hogyan hisztizik? Mert ez így csak egy rakat általánosság.
2019. júl. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztos okoztál neki csalódást Te is a bő 10 éves ismerettségetek alatt.Kicsit sértettnek tűnik,ami néha elmùlik,majd előjön.
2019. júl. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ahogy mondod, ő nem annyira érzelmes, és egyben nem tart ott. Ha ott tartana se lenne olyan, mert nem annyira érzelmes.
2019. júl. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolat csak akkor jó kapcsolat, ha mindketten hajlandóak egyformán tenni érte és oda tenni magukat.

Habár, ha vannak gyerekei, azt nem mondtad milyen idősek, persze, hogy ők lesznek a fontosabbak. Ezzel számolnod kellett volna már a kezdetektől.

2019. júl. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

1-es válaszadó! A szexben volt egy kérésem, hogy azt másként csinálja mert az nekem fájt. De állítólag volt aki szerette, konkrétan fogazott.

10 éve ismerem, de nagyon ritkán találkoztunk, vagy jártunk össze. Volt, hogy évekig nem is láttam, azt is csak hónapokkal később tudtam meg, hogy vége lett 4 éve a kapcsolatának. Gyerekeket oda vissza figyelembe vesszük természetesen és ezzel soha nem volt vita. Nála már csak a legkisebb van otthon, ő is akkor az apjánál volt, tehát lehettünk volna együtt, de ő inkább barátnőzött, meg az anyjánál lehetett, de ezt nem árulta el.

2019. júl. 20. 23:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne csinálj ott problémát, ahol nincs. Családos emberek vagytok, soha nem lesz olyan, mint 20 éves korodban.
2019. júl. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!