Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Én vega vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Én vega vagyok a baratom meg hentes és kuldott egy képet a nyulrol ahogy levágják de nem érti meg hogy én ezeket látni sem akarom mert undorodok és ilyen depresszió szeru erzes jon rám meg hányinger . Állat barát vagyok .

Figyelt kérdés
2019. júl. 20. 22:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szakíts.

Ha szerinte vicces az, hogy ennyire semmibe veszi a döntéseidet, akkor egyébként sincs hosszú időtök együtt

2019. júl. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez inkább a párkapcsolati problémák témakörbe tartozik. Hogy mit tegyél? Kérd meg, hogy kíméljen ettől, mert ezért és ezért zavar. Ha nem érti meg szakíts. Hogy jöttetek amúgy össze? Vegetáriánus hentessel? A másik oldalról nézve meg ő csak meg akarta neked mutatni, hogy miként dolgozik. Biztos neki se jó érzés, hogy te meg undorodsz a szakmájától.
2019. júl. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Szakítsd meg vele a kapcsolatot és tiltsd le
2019. júl. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy idióta beteg állat.

Szakíts vele mindenképp

2019. júl. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Vega hentesről még nem hallottam. Mire számítottál mivel dolgozik egy hentes ? Keress egy hozzád valót.
2019. júl. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%

Fotozd le a kakidat a wc-ben vagy csomagold be egy dobozba es add oda neki. Ha szerinte gusztustalan,emlitsd meg a nyulat...

Vegetarianus vagyok felig. Aterzem.

2019. júl. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem a munkáját mutatta meg mert hentes végzettsége van és Vadász de építőiparban dolgozik és ezt a nyulat kapta valakitől óriás magyar nyúl és a haverjával megfőzték (ami nem lenne baj, mert elfogadom úgy ok megeszik a hust , de nekem minek küldi el ha tudja nem eszek ilyeneket ..)
2019. júl. 21. 08:01
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Más oldalrol nezitek a.dolgot. Ha jo a kapcsolatotok akkot erről a dologrol ne beszeljetek es nem lesz gond. Őa húst latja a nyulban te meg az elő allatot. Neked is meg kéne erteni h emberek esznek húst,meg az állatok is vadasszak egymast. A szervezetnek szüksége van húsra,ha te nem.igyvgondolod akkor ne várd el h az egész vilag hozzad alakuljon. Mondjuk ha ő tudja rolad ezt akkor tole ez jo nagy bunkosag volt. De gondolom csak.munkájával akart felvagni előtted mint a legtöbb ferfi.
2019. júl. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!