Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rossz érzés volt szakítani vele, de már nem bírtam tovább, Ti mit tennétek a helyemben, helyrehozható még?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel pár hónapja jöttünk össze, nekem elég gazdag a családom,saját lakásom van,ő viszont szegényebb, még a szüleivel lakik és mindig mondja, hogy mennyire jó a kapcsolata velük,nagyon sokszor elmondja, mintha bizonygatni kéne. Mert hogy legtöbbször rájuk hivatkozik,h nekik kell segítenie mindenfélében ,ezért nincs ideje találkozni. Néha nagyon furán viselkedik, folyton fáradt, én pedig mindig mondom, h többet kéne pihennie, nagyon aggódom érte. Van hogy megemlít olyan dolgokat, h elég szar feladatokat is rásóznak. Vagy hogy gondolkozik azon,h különköltözik, de kevés a fizuja egy albérletre. Itt is elmondta 5x, h nagyon jó a kapcsolata a szüleivel,de kell neki a szabad tér, ahol nyugodtan ellehet. Én felajánlottam,h költözzön hozzám,de kitért előle,azt mondta, h majd még gondolkozik rajta. Mondtam ,h nem kell fizetnie semmi albérletet,elég ha a rezsibe beszáll. De kihátrált, amikor írtam neki ezzel kapcsolatban,akkor napokig nem válaszolt. Gondoltam, lehet, hogy korainak érzi vagy nem tudom. Aztán ezt elengedtem és javasoltam neki más alternatívákat ,h ,menjen koliba stb. Hiába mondtam neki, h tudom, h ő nem érdekből van velem, valahogy mégis hárít minden segítséget. Látom, hogy valami baja van, de nem mondja el, h mi az. Mindent megtennék érte, hogy boldog legyen, de nem mond el semmit, harapófogóval kell kiszedni belőle. Sokat bunkózik,flegmázik,de én nem csinálok belőle ügyet, türelmes vagyok és kitartok mellette. Nagyon fáj, hogy nem tudok neki segíteni. Elég önbizalomhiányos,de én hiába bókolok neki.

Múlt héten felszívódott, hiába hívtam, írtam, nem jelentkezett, egy egész hét eltelt így, aztán ráírtam, hogy nagyon szeretem és komolyan tervezek vele őt tartom a legszebb lánynak a világon és szeretném ha végre tiszta vizet öntenénk a pohárba és elmondaná,h mi baja van, de ha nem akarja nem kell elmondania, viszont akkor hagyjuk egymást, mert ez így nem egy kapcsolat. Erre válaszolt,azt írta,hogy sajnálja,és ő is szeret,de jobb lesz ha tényleg megszakítjuk a kapcsolatot. Már bánom, hogy felhoztam a szakítást, nem akarom őt ilyen állapotban magára hagyni.


2019. júl. 21. 10:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%

Pedig hagyd csak nyugodtan, mert tök mindegy mit csinálsz, nem tudsz rajta segíteni, ha nem hagyja.

32/f

2019. júl. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
6%

Nem bírom az ilyet, amikor a nő így kéreti magát, és hülyíti a másikat, később meg sír, hogy hiányzik, meg milyen bunkó volt. Tessék felnőni, és felnőtt módon viselkedni, ezt a hercegnős flegma bunkózást, meg manipulálást meg abbahagyni! Érthető hogy szereted, de így csak folyton csicskáztat amikor neki kellesz, amikor meg nem kellesz, akkor koptat. Rendkívül önző, és érzéketlen hozzáállás. Az ilyen nem társ, hanem egy akarnok. Ha ezt egy férfi csinálja akkor is gáz. Így nem lehet viselkedni.


A szakítás sem megoldás erre, változnia kell, amire úgy látszik nem hajlandó. Lehet, hogy elkényeztették, főleg érzelmileg, és maga körül forog. Amíg ebből nem jön ki, és nem tud szívből szeretni egy férfit, addig ez a flegmázás tovább megy, de sokáig ezt senki nem fogja bírni.

2019. júl. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
50%
Azért te is tudod hogy egy szerelmes ember nem ilyen. Te szeretted őt tényleg foglalkoztál vele szerinted ő szeretett ugyan így? Erősen kétlem. Ha ilyen simán belement abba hogy oké szakítsatok meg nem keresett téged egy hétig hát az ilyen ember nem szerelmes. Hagyd a fenébe és keress olyat akit tényleg érdekelsz és szeret.
2019. júl. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
De ő pont hogy ilyen önfeláldozó típus, aki mindenkinek segíteni akar és mindenkinek a sorsát a szívén viseli. Nem hiszem, h el lenne kényeztetve, hiszen folyton segítenie kell mindenben otthon. A szüleivel egyszer találkoztam, tényleg rendes emberek, de szerintem nekik se mondja el, h mi baja van. Mintha meg akarna nekik felelni, vagy látja hogy nehéz helyzetben vannak és ezért kötelességének érzi, hogy segítsen nekik. Egyáltalán nem önző, sőt sokszor olyan érzésem volt, mintha bűntudata lenne.
2019. júl. 21. 10:28
 5/20 anonim ***** válasza:
51%
szerintem is hülyít mást is, kihez költözhet előbb onnan
2019. júl. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
De hozzám bármikor jöhetett volna, mégsem ment bele.
2019. júl. 21. 10:30
 7/20 anonim ***** válasza:
59%
Ismerős ez a lány típus: annyira önzetlen és szívén viseli mindenki sorsát, hogy azokkal mind hempereg. 🙂
2019. júl. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
mert, ha rögtön belemegy, az feltűnő, talán meg is ijedt, hogy ilyen hamar kihasználhat...El kell játszani, hogy nem ez a célja, azzal, hogy elodázza...
2019. júl. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
De ez nem kihasználás, hisz én ajánlottam föl, mert én örültem volna neki. Ő soha nem hozta föl.
2019. júl. 21. 10:41
 10/20 A kérdező kommentje:
Szerintem pont hogy bűntudata volt, hogy nem tudja a szivessegemet viszonozni és ezért inkább nem fogadta el. Hiába ereztettem vele, hogy önzetlenül segítek neki, ő nem volt hajlandó elfogadni. Pont hogy semmilyen módon nem akart kihasználni. Valami teljesen egyéb baj lehet,amit nem mond el, szerintem nem akar a terhemtre lenni
2019. júl. 21. 10:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!