Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltál hasonló helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál hasonló helyzetben? Szegénységből húztam fel a férjemet, még sem tud értékelni. Állandóan bánt és én vagyok a rossz, hogy nem tudok eleget nyelni?! :- (

Figyelt kérdés

Szegénységből húztam fel a férjemet, még sem tud értékelni. Azt mondja neki jó volt a nyomorúság is.

Állandóan bánt, mert unalmában is piszkál és sérteget és én vagyok a rossz, hogy nem tudok eleget nyelni?! :-(



2019. júl. 21. 13:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Igazából nem vagy rossz, csak buta, hogy ezt eltűröd. Legalább kinéz olyan jól, hogy megéri?
2019. júl. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Izabella220 ***** válasza:
95%
Nem rossz vagy hanem buta. BOCSI de ez az igazság, lehet kiemelted a szegénységből de hála helyett inkább porba tipor h ő írányithassa a kapcsolatotokat tovább. Sajnálarod addig míg engeded semmi jóra be számíts.
2019. júl. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Lapátra vele! Gyereketek van? Ha nincs, akkor nincs értelme együttmaradni (bár akkor sem ha van). Így nincs értelme együttélni.
2019. júl. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Miért turod el?

Itt a példa, hogy kutyábol nem lesz szalonna.

2019. júl. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
50%
Nincs értelme ennek ha eltartod ő meg még bánt is. Sok férfi nem viseli jól ezt a szitut ha nem ő tetszeleg a típikus eltartó, családfő szerepében, láttam már a környezetemben egy pár ilyet, senkinek se jó ez, nem fog változni. Én nem bírnám.
2019. júl. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
45%

Remélem te tudsz majd tanulni a hibáidból.

Velem több ex barátnőm is eljátszotta ugyan ezt. Igen! Nem vagyok egy millás kölyök,biztos ezért is szegényebb lányok hálójába akadtam.

2019. júl. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
65%

A pénz nem minden!!!

Akk világ életében nélkülözött és megszokta ....másképp fogja fel ezt.


De itt nem csak az anyagiak a baj ,mi miatt és mivel sérteget?? :(

2019. júl. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Igen, de ez a férfi nem képes dolgozni sem.

Ráadásul azért is pénzt kérne, hogy velem tölti az idejét.

Én meg minél többször csalódok, annál jobban kerülöm a hozzám valókat. Illetve annál lejjebb adom a lécemet.

2019. júl. 21. 15:42
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Uristen pénzt kérne hogy veled legyen? Az ilyet hímringyónak mondjak hagyd a fenébe ....
2019. júl. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Ezt nem szó szerint értem.

Csak úgy, hogy

- akár hányszor elhagyott mindig kellett adni neki 100 ezer Ft körülit, hogy csak békén hagyjon.

Aztán újra vissza könyörögte mindig magát.

Ahelyett, hogy a rendőrökkel vitetném el.

Állandóan fenyegetőzik.

De már ott tartunk sokszor, hogy félek tőle...

2019. júl. 21. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!