Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan háborodtam fel, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan háborodtam fel, hogy lehet ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Ha egyedül csinálok meg vlmi házimunkát az oké, viszont amikor ő neki kezd és én pl. leülök akkor szól hogy "hé elfelejtettél" segíteni és álljak fel segítsek.
2019. júl. 21. 14:15
 1/7 A kérdező kommentje:
29f
2019. júl. 21. 14:16
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb te is vond be őt.
2019. júl. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
40%
No vagy vagy a férfi?
2019. júl. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Mond neki hogy a múltkor te is elfelejtettel én mégsem szóltam.
2019. júl. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én vagyok a férfi. Szóltam neki és ő sértődött meg..
2019. júl. 21. 14:43
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
"Hé nem a kutyád vagyok, hanem a társad, aki szeret, tisztel és megbecsül. Ha elégedetlen vagy velem, csak szólj, összepakolok és már itt sem vagyok." Valami ilyesmivel szereld le. Ne hagyd, hogy tiszteletlenül beszéljen veled bárki.
2019. júl. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek ilyen személyt, mint a párod, és nagyon nehezen lehet jobb belátásra téríteni. Nála is így van, ha én csinálok valamit akkor ő addig elvan, de ha ő akkor az rögtön "közös munka", kell hogy legyen - a nagyját én csinálom - aztán menne learatni a babérokat.


Na ezt egyszer hagytam neki, többször nem. Előre "lecsapom" az erre irányuló kísérleteit. Kétszer-háromszor kell ezt eljátszani, utána talán megtanulja.


Te is állj a sarkadra, hiszen te is elvégezted a saját feladatod, addig ő pihent. Most fordítva van.

2019. júl. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!