Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennének olyan esetben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennének olyan esetben, ha kiderülne a párotokról, hogy amikor szünetet tartottatok a kapcsolatotok alatt ő mással lefeküdt és ezt a szünet után is titkolta?

Figyelt kérdés

Párommal már több mint egy éve kisebb szünetekkel együtt vagyunk.

Nemrég fény derült a kis titkára miszerint úgy 8 hónapja amikor szünetet kért egy vitánk után lefeküdt mással.

Ezt előttem a szünet után titkolta, nem merte elmondani.

Soha nem nézegetem a telefonját, nemrég viszont megtettem... az egyik beszélgetésében pedig pont ezt taglalta az egyik ismerősének, hogy hogy feküdt le az illetővel meg ilyenek...

Mikor megláttam volt vita aztán kapott egy pofont.. még ő van felháborodva.

Mit tennének a helyemben, ha ilyen szituációba kerülnétek?



2019. júl. 21. 18:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%

Eleve ez a “szünet”-dolog a legtöbb kapcsolatban egy nagy fhaszság... am az nem azért van, h másokkal is dughassatok? Szal ha “szünet” van, akkor gondolom nem vagytok együtt... akkor miért nem kefélhettek mással? Na mind1, számomra értelmezhetetlen ez az egész, kb. tini kategória... feltételezem, számotokra sem tiszta, különben megbeszéltétek volna, h pontosan mi ez a “szünet”, miért van, és mik a feltételei (pl. h nem keféltek mással). Ha ez nem történt meg, akkor nem jogos a kiakadásod - a titkolózásért már igen, de mondom, mivel normális kommunikáció nincsen, ezért “ítéletet” sem lehet mondani.

A pofonért meg jogosan háborog, normális ember nem pofozkodik a párjával (sem), akkor sem, ha ő a gyengébb.

29/N

2019. júl. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ahol már 4 hónap után szünet van, meg mással dug valaki, az nem párkapcsolat, hanem jó vagy addig, amíg nem találok jobbat. Én nem kerülnék ilyen szituációba, mert a szünetkérés után ne kezdeném újra. Minek?
2019. júl. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem minek kellett kitörölni, akkor is arra kellett a szünet, hogy nyugodt lelkiismerettel kúrhasson félre, persze titokban, mert tudta, hogy "visszamegy" hozzád. Kidobnikidobnikidobni. Felnőtt ember egy fél órán belül tárgyalóképesre lehiggad, extrém esetben alszik rá egyet. Fogjátok fel, hogy felnőtt szótárában nincsen ilyen, hogy párkapcsolati szünet.

32/f

2019. júl. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

"De hát szakótásban voltunk!...."

Ez kb. ez a kategória. A szünet egy kapcsolatban mimdenkinek mást jeoent. Szerintem baromság, de ha már ilyet akartok akkor előbb lekéne tisztázni hogy kinek ki fér bele. Mert valaki úgy értelmezi hogy addig nem vagytok együtt ergo szingli ergo szexelhet mással.

Valaki meg úgy hogy technikailag együtt vannak csak nem találkoznak.

Előbb kelett volna megbeszélni. Ebben te is ugyanannyira hibás vagy.

2019. júl. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Igazából azért nevezem szünetnek, mert akkor abban a pillanatban inkább szakítás-féle volt, de az az igazság, hogy annyit kért, hogy egyedül lehessen.

De az a durva, hogy akivel ezt beszélte annak is azt vetítette, hogy egyedül van jelenleg és most magára akar koncentrálni. De az a beszélgetés nem 8 hónapja történt, hanem 4...


2# nem 4 hónap után kurelt félre, hanem 7 ...

2019. júl. 21. 20:02
 6/15 anonim ***** válasza:
51%
Egy darab szunet esetleg ertheto, de tobb nem. Mar pusztan ezert el kellett volna bucsuznotok egymastol, mert lathatoan nem mukodik a dolog.
2019. júl. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Noblesse Oblige ***** válasza:
64%

10 éve vagyok együtt a párommal... és sosem kellett szünetet kérnünk, pedig már voltak kríziseink, de mindig megoldottuk együtt.


Szép a ragaszkodásod az ipséhez, de a kapcsolatotok, az se nem volt és már se nem lesz stabil. Vagy üllsz tovább ezen a körhintán és ha szakítottad szagolod, vagy végre belátod, hogy ez harmat gyenge kapcsolat, és előbb kerülsz zárt osztályra, mint öregszel meg vele kéz a kézben.

2019. júl. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Utolsó, szerencsés vagy, kicsit irigyellek is ezért, és valahol egyfajta jóérzéssel tölt el, hogy akadnak még ilyen emberek akik kitartanak egymás mellett.
2019. júl. 21. 21:11
 9/15 anonim ***** válasza:

“az igazság, hogy annyit kért, hogy egyedül lehessen.

De az a durva, hogy akivel ezt beszélte annak is azt vetítette, hogy egyedül van” - mi ebben a durva? Azt kérte, h egyedül lehessen, majd miután megkapta a “szünetet”, egyedül volt. Ez nem “vetítés”, ez tény.

2019. júl. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Valamit félreértettél utolsó, azt, hogy jelenleg egyedül van azt ezelőtt 4 hónapja mondta...amikor már bőven túl voltunk a szüneten.
2019. júl. 21. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!