Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így hogy szakítsak?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok. Együtt élek a barátommal (4 éve vagyunk együtt) egy házban, ami anyám nevén van (hosszú), én eddig diákmunkán voltam,de most nem tudok menni, mert egész nyáron gyakorlatom van, így nem tudok neki semmit fizetni, amit eddig megkerestem azt mind a kajára, rezsire stb adtam. Szóval eléggé kiszolgáltatott helyzetben vagyok. Ha nekem kellene elköltöznöm,akkor nem tudnék sehova se menni, anyámék nem vesznek vissza,mivel ő rakott ki minket (ez is hosszú..). Ha én itt maradok, éhen halnék. Azért nem evidens, hogy nem én maradok itt,mert a barátom fizet anyáméknak, hogy megvehesse. Az mellékes, hogy ez egy kertes ház, nagy kerttel, amit talán rendbe se tudnék tartani.


Plusz, hogyha itt maradnék,akkor suli mellett nem tudom hogy tudnék dolgozni, jövőre érettségizek és csak +1 évre rá lenne szakmám. Tehát nem tudnék tanulni. Tudom, mert már dolgoztam suli mellett és olyankor fél 12 re értem haza. És az a pénz nagyon kevés ahhoz, hogy egyedül megéljek.


Igen, tudom én voltam a hülye, hogy ilyen helyzetbe belementem, de nem volt más választásom. Ez egy patthelyzet, ennyit látok belőle.


2019. júl. 21. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
:)
2019. júl. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Nincs pénzed, nincs hova menned...

Ez az a patthelyzet, amikor félre kell tenni a sulit és kell keresni egy munkát. Lehetőleg olyat, ahol adnak munkás szállót.

Aztán majd egyszer leteszed az érettségit. Önmagában amúgy se ér xart se, mindegy, hogy mikor kötsz ki egy gyárban. A szakma meg...hát attól függ, mit tanulsz. Lehet, nem is érdemes többet bele tenni.

2019. júl. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egy évem van a suliból, hülye lennék ott hagyni. Nem ezért szívtam 5 évet ebbe a sz.rba. Szakma, amit tanulok nem nagy szám kb irodista lehetnék, vagy ha nagyon akarnék tovább tanulni, akkor mérnök.
2019. júl. 21. 20:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Milyen szak?
2019. júl. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Logisztika
2019. júl. 21. 20:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Multihoz elmehetsz, ott nem fizetnek rosszul. Vagy posta, DHL, stb...
2019. júl. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Semmiféleképpen se hagyd abba a sulit. Sőt, ez lehet a megoldásod is. Kérj segítséget a sulidtól és az önkormányzattól. Lehet, hogy kaphatsz támogatást, és akár ingyen kollégiumi szobát.
2019. júl. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!