Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Koreai párom nehezen ejti ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Koreai párom nehezen ejti ki az "ö" és az "ü" hangokat. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

2019. júl. 22. 09:00
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
78%
Fogadd el, vagy engedd el.
2019. júl. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 Noren1989 ***** válasza:
100%

Figyelj...igazából, 1: az ő nyelvében van hasonló hang?

Mert azért általában mindenhol megtalálható, csak maximum teljesen máshogy írva. Ha találtok analóg fonetikával bíró koreai hangot, jelet, úgy meg lehet tanítani neki, hogy azt a hangot társítsa a mi ö, ü betűinkhez.


Máshogy nemigen fog menni.

2019. júl. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
88%
Nem igazán értem, hogy ez milyen esetben jelent problémát. Nem tudod hogy mikor mondja azt hogy "tudom", és mikor azt hogy "tüdőm"?
2019. júl. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
91%

Gyakorold vele, vagy fogadd el.

Amúgy szerintem évek alatt meglesz ez neki, ehhez türelem kell.

2019. júl. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
23%
Balf...
2019. júl. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem te se tudnál a busmanok közt csattogva beszélni. Sz@r lenne ha emiatt szégyellne a busman párod? :)
2019. júl. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
90%

Ej.Ü hang hasonlít a koreaiban a ,ㅡ' hangra.Mint 은행. AZ "ö" betűt meg mondogasd neki.

Amúgy meg küld el logopédushoz,ha ennyire zavar,vagy magyar nyelvtanárhoz.Sajnálom,hogy ilyen agyhalott párja van,mint Te.

Bár ez inkább kamu.

2019. júl. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
24%
Válassz magyar párt!
2019. júl. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
64%

Beszéltesd a nyelvén, aztán ha van hasonló hang, akkor gyakoroltasd vele, hogy ejtse úgy, mint az adott szóban, ahogy azt előttem is mondták.

Amúgy a csettintő az egyetlen nyelv, amit ha nem sajátítassz el tizenpár éves korodra, már nem is fogod tudni, mert (azt hiszem a gége) nem tud alkalmazkodni már hozzá, rugalmatlan. A többi nyelvet a szánkban képezzük, nem torokban, a szájban aktívan hangképzés pedig lágyszövetet használunk, ami mindenkinek mindenkor ugyan olyan mechanikai tulajdunságokkal bír... foga is általában szokott lenni a legtöbb embernek.

33/f

2019. júl. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
2019. júl. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!