Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hiszik azt a férfiak, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt a férfiak, h ezt megtehetik?

Figyelt kérdés

Hogy rendelkeznek a nő felett. A teste, az egészsége felett, h a lelki részéről még ne is beszéljünk.

Előző kapcsolatomban is a férfi húzta az időt, se házasság, se gyerek. 30 felett.

Most ugyan osszehazasodtunk a jelenlegi párommal, de hülyít, h gyereket akar, egy hónapban egyszer élvez belém, nyilván az sem úgy, h esélyes legyen... Fél éve játssza ezt, akkor beszéltük meg, hogy mindketten szeretnénk.

Persze, tudom mert hagyom... De most komolyan! Nem gondolja hogy ez nem korrekt?!

Mondtam neki többször, csak ha ő is akarja, nem erőltetem. De miért kell atvagni???

Annyira fáj... Bizonytalan, donteskeptelen..... Vagy épp azt hiszi, úgyis ő irányít.


2019. júl. 22. 18:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Most a kérdésed leírását magold be, aztán mondd el neki is.
2019. júl. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Benne van a válaszodban, azért csinálja ezt, mert hagyod és mert ezek után is vele maradsz, tehát akármit megtehet veled, nincs következménye. A lábtörlőkkel így szokás bánni.
2019. júl. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

1. Nem lehet vele beszélni, még azt sem tudja, mi a bajom, de már nyomja a monológot, h én őt nem értékelem, pedig mennyi mindent megtesz értem, stb stb. Hogy merészelem, hogy bajom van?!

2. És te mit tennél?

2019. júl. 22. 18:42
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Hú de jó kapcsolat lehet... és ebbe akartok gyereket vállalni?
2019. júl. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%

Biztos lesz itt aki szívesen kisegít téged egy kis cuccal a hónap többi napján. Várj türelemmel a privátokra.

33/f

2019. júl. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Első körben egy nagy komoly beszélgetés, ha pedig nem partner benne, akkor könnyes búcsú. Bármilyen helyzetben képes vagyok félretenni az érzelmeim, ha a józan eszem ezt kívánja meg. Második voltam.
2019. júl. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%

Egy férfi két esetben mindenre képes:

1- ha akar gyereket

2- ha nem akar gyereket


A te párod nem akar.

2019. júl. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar tőled gyereket. Lehet, hogy baj van a kapcsolatotokban, de te nem veszel róla tudomást, mert csak a gyerekre koncentrálsz. Ez is lehet egy ok. Gondolkozz el rajta van-e benne valami?
2019. júl. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
64%
A kapcsolat kettőn áll, és kell hogy közös célok legyenek, ha megfordítom a dolgot, te is csak rendelkezni akarsz egy férfi felett, hogy vegyen el, és csináljon neked gyereket. Ha úgy érzed, nem akarod a jelenlegit folytatni, akkor lépj ki a kapcsolatból.
2019. júl. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ilyen jellem. Nem akar másoknak örömet okozni, hanem ami fontos neked abban keresztbetesz. Egy módon lehet aktivitásra bírni, ha beadod neki hogy rájöttél hogy te nem akarsz, és neked ez az egész csak egy nyűg, ne csesszen ki veled hogy gyereket akar, mert inkább legyetek kettesben örökre.

De inkább hagyd a francba és keress mást, aki örül annak ha a szerettei örülnek.. A párod meg...ilyen férfi ne is szaporodjon.

2019. júl. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!