Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ezután?

Figyelt kérdés

1es fel éve vagyunk együtt a párommal.

De en mar nem nagyon kívánom ,napi többször is akarja és hat mit mondhatnék ,nem hazudok ,mar unalmas amit csinal. Komolyan. Nagyon szeretem őt, de minden egyes nap ugyanazok a pózok (2-3) mar unalmas. Kövezzetek meg, nem vagyok rib*anc , egyszerűen nem tudom mi van velem. Nem kívánom mar annyira, mint az elején . Lehet az is baj,hogy egybol neki vág, semmi előjáték

Valami tanács ?



2019. júl. 23. 02:48
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
21/N
2019. júl. 23. 02:48
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

Vesd fel neki, hogy próbáljatok más pózokat is, nem kell csak passzívan hagyni magad.

33/f

2019. júl. 23. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

Tudja, hogy te így nem élvezed a szexet?

Vagy mondd el, mire vágysz, vagy ha nem változtat, akkor ideje lelépni.

2019. júl. 23. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Vegyétek meg a kama sutra könyvet és próbáljatok ki új dolgokat. Beszélj vele.
2019. júl. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%

Hát ha nem szólsz neki erről, akkor nem tudja, hogy változtatnia kéne. Beszéld meg vele. Szerintem ő is örül, ha látja rajtad, hogy érdekel a dolog. Vannak szextársasok, kellékek amikkel fel lehet dobni a szexet. De először is: új pózok. Kísérletezzétek ki, kinek mi a legjobb. :)

Illetve igen, szerintem az előjáték is fontos.

2019. júl. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is megunnám, ha csak úgy egyből bevágja minden előjáték nélkül.A rózsaszín köd is elmúlt, ütköznek ki azok a dolgok, amik az első időkben jelentéktelen problémáknak tűntek.A helyedben próbálnék vele beszélni, hogy a szex nemcsak önmaga kielégítéséről szól, hanem a másiknak való örömokozásról is.Amennyiben nem látnék változást, akkor egyértelmű, hogy két össze nem illő ember kapcsolatáról van szó.Így lépnék, le.
2019. júl. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lényegében használ, mint egy guminőt.
2019. júl. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a választ, beszélni fogok vele erről mindenképp !

Sokat segítettetek !:)

2019. júl. 23. 15:31
 9/11 anonim ***** válasza:
70%
A szerelemért felelős hormonok fél-két év alatt bomlanak le az emberben. Ha ez megtörténik, természetes, hogy a libidó is csökken, Mindazonáltal a szexuális érdeklődés fenntartható, ha a pasi odafigyel a partnerére, nem csak a testét, hanem a lelkét is megökleli néha, ismeri az erogén zónáit, helyesen közelít hozzájuk, tisztában van az elő- és utójáték fontosságával.
2019. júl. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nalunk az a baj, nincs előjáték . Hiaba mondom ,hogy szeretném , amikor mondom neki megteszi , de másnap mar ugyanúgy semmi :(
2019. júl. 29. 11:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!