Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nincs szexuális életünk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs szexuális életünk?

Figyelt kérdés

Megcsalásról szó nincs és nem is tennénk meg egymással. A fő ok amiért nincs az hogy korán elélvez. Őt ez zavarja mert nem akarja hogy azt érezzem h csak ürítésre kellek. Előjáték szuper de ilyenkor annyira felizgul hogy utana beteszi és kész..a 2. menet lehetősége kicsit lelombozó. Nagyon ritka a "szex" kb. 4havonta egy..

Lehet az ennyire ritka szex hiába vagyunk együtt úgymond újdonságként hat rá és ez is ok lehet?-bár a makkja nagyon érzékeny próbált már másra gondolni közben de nem hatott nagyon..


2019. júl. 23. 08:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

"a 2. menet lehetősége kicsit lelombozó." hogyhogy?

33/f

2019. júl. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Ilyen hülyeséget! Nekem egyszer gyógyszer megvonástól hónapokig ha kettőt(MONDOM KETTŐT!) rántottam rajta elélveztem. Mára addig bírom ameddig csak akarom. Nekem elhiheted hogy simán megoldhatná ha lenne agya, de inkább menekül a probléma megoldása elől. Minek foglalkozol egy ilyen hanyag emberrel? De szenvedj csak mellette... mi a kérdés egyáltalán???
2019. júl. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 soti válasza:
38%
Nálunk is ugyan ez a helyzet de egyikünknek sem probléma. Elfogadjuk így MERT SZERETJÜK egymást. Én is hamar elmegyek, mert érzékeny a makkom. Üljetek le és próbáljátok megbeszélni. Ha akarjátok akkor menni fog. Kettőn áll a vásár.
2019. júl. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért olyan lelmbozó a 2.menet?Így nem csoda,hogy ritkán van szex,egyik nem kívánja,a másik meg korán elmegy.Egymás kedvét veszitek el.
2019. júl. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Párom is hamarabb elmegy, kb 5 perc kell neki. Utána kényeztet engem, így abszolút nincs hiányom. Amúgy ha gyakrabban szexeltek, kitolódik az ingerküszöbje, továnn bírná.
2019. júl. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%
4 havonta egy szextől nem csoda hogy egy perc alatt elmegy. Úgy ki lehet éhezve mint a sivatag. Talán rövidebb időközönként kéne csinálni, nem gondolod??
2019. júl. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez a második menet elvetését én sem értem, mert ha van időnk és kellően pihentek vagyunk, akkor kis szünet után simán újrakezdjük, de volt, hogy mi egy harmadikba is belekezdtünk. Persze nem azonnal, hanem mikor elmentem, akkor kicsit pihentünk, beszélgettünk, és mivel újra felállt , így ismét kezdeményeztem amibe benne volt ő is.

Szerintem lehet, hogy gyakrabban ki kellene, hogy verje, akár naponta, mert akkor megnő az ingerküszöbe, és kevésbé lesz érzéken mikor benned van, illetve több izgatás kell az orgazmushoz.

2019. júl. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért lelombozó a 2.menet. Esetleg verje ki előtte és akkor jobban bírja. A helyzetet a ritka szex súlyosbítja - csak mondom.

Próbálj minél többször rámászni. Miután ő elsült, kényeztessen téged tovább.

2019. júl. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló szitu nálam is volt.

Második menet tökéletes megoldás.

2019. júl. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát a 4 havonta szex az simán lehet “újdonság”. Nem kell csodãt várni annyi idő után.


Megoldás lehet a gyorstüzelésre a testedzés, vagy az előjáték az menjen elélvezésig, vagy előtte rendezze le magának, vagy te neki. Másodjára mindenképp tovább fog tartani ;).


Igényelnéd gyakrabban (ő is), ha a nem lenne ez a probléma?

Ha igen, akkor tudasd vele, hogy téged nem zavar (még ha igen akkor is), adj neki önbizalmat. Ha recskázik, akkor meg ne menjen el azonnal az első “lehetőségnél”, hagyja abba fél percre, aztán tovább, min 4-5 csúcspont előtt szakítsa meg, utána nagyobb is lesz a “jutalom”. Ezzel is serkenti az agyat arra, h ne a minnél hamarabb kilövés legyen a cél.

2019. júl. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!