Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség! A barátom játékfüggő?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! A barátom játékfüggő?!

Figyelt kérdés
Több mint két éve vagyunk együtt. Amikor megismerkedtünk,és összejöttünk,tudtam,hogy játszik,de nem hittem volna,hogy ennyire komoly szinten. Akkor még vissza tudta fogni a szenvedélyét,de egy-két hónap múlva volt egy nagyon nagy veszekedésünk,mert sokkal többet kezdett el játszani,és már kezdett elhanyagolni miatta. Akkor abbahagyta pár hónapra,odafigyelt rám,voltak visszaesései,de összességében nem volt vészes. Engem is próbált belevonni a hobbijába,úgy voltam vele,hogy hát legyen,de keveset szoktam játszani,1-2 órát. Most is nagyon rákapott,felkel, máris beül a számítógép elé. Nem eszik,nem iszik,nem segít a ház körül,és sokszor csapkod,kiabál. (Engem sosem ütne meg,a félreértések elkerülése végett) Valamikor hajnalban abbahagyja a játékot,aztán bedől az ágyba,és kezdődik minden elölről. Szexelni sem akar,mert ő játszik, nincs kedve. Nem megyünk sehova. Mit tegyek?
2019. júl. 23. 09:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ultesd le, es mondd el neki hogy vagy visszabb vesz ebbol a játék fuggosegbol vagy vege a kapcsolatotoknak.

Ez mar tenyleg nagyon durva amit művel, szerintem senki nem tudna ezt tolerálni.

2019. júl. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Voltam ilyen pasival. Kapott egy ultimátumot, utána meg otthagytam.

Az ilyen mértékű függőség mellett nem lesz sose normális párkapcsolata.

2019. júl. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Számtalanszor mondtam neki,hogy ez így nem lesz jó,és be is látja,de nem tesz semmit... Nem akarom hogy vége legyen a hülye játék miatt... :(
2019. júl. 23. 09:30
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő maga nem akar ezen változtatni, akkor te sem tudsz rajta. Vagy megszoksz vagy megszöksz.
2019. júl. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Értem én hogy nem akarod elhagyni a játék miatt de más választásod nem igen van. Akkor szokd meg ha ilyen hülye vagy hogy csak ennyit kapsz és le vagy sajnálva.
2019. júl. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
59%

ennyire nem vagy sikeres a nőknél, hogy beéred vele? hány éves? Engem a játékok annyira már nem kötnek le 30 vagyok.

Jó, azért egyszer-kétszer elgondolkodom, hogy ha izmosabb gépem lenne, akkor beteljesítem a régóta dédelgetett álmomat, hogy natural selection 2ővel játszhassak végre. Annyi év eltelt már, hogy a szerveren is alig-alig lennének szerintem. Most fontosabb az, hogy a megtakarításaimból havi 20ezer forint kamat jön és beláttam, hogy ez szuper dolog. Jobb, mint elszórni a pénzem és az időmet hülyeségekre.

Manapság egy lebutított verzióval élem ki a natural selection feelinget. Tremulous a neve és quake 3 motorra épül, tehát elfut minden gépen. A hátránya, hogy napközben kihalt, de este elég sokan felmennek rá. Egy szerveren volt a minap, hogy 30an voltunk és egy játék 1 óráig elhúzódott, mert az ellenséget nem tudtuk kiírtani, de ők se minket. Könnyed 1-2 órás esti kikapcsolódás.

2019. júl. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

A barátom 23 éves. És sokan udvarolnának,de nem érdekel. Hülye meg nem vagyok,csak nekem az a szemléletem,hogy nem dobok el egy kapcsolatot,hanem megpróbálom megjavítani. Ha sehogy sem jó,természetesen vége.

Ma egyébként kicsit leültettem beszélgetni. Elmondtam neki,hogy aggódom érte. Azt mondta,hogy majd igyekszik kicsit visszavenni belőle. Hát meglátjuk.

2019. júl. 23. 11:15
 8/15 anonim ***** válasza:
Határozzatok meg konkrétumot. Legyen egy fix időtartam, mondjuk napi 1 óra, amit játékkal tölt. Egyetlen perccel sem több. Ez egy konkrét, betartható ígéret. Az "igyekszik visszavenni" nem az.
2019. júl. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Te akarhatod a megoldást ha ő nem akarja. Ez a majd igyekszem úgy is megint pár hétig hónapig tart majd.
2019. júl. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ted szex függövé
2019. júl. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!