Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek erről a helyzetről?

Figyelt kérdés

A párom hazudott nekem és titokban találkozgatott és flörtölt egy kolléganőjével. Választhatott, vagy elhagyom vagy lekoptatja örökre. Ő elvileg megszakított minden kapcsolatot ezzel a nővel. Tegnap észrevettem, hogy ez a nő bekövette a párom instagramon, amikor kérdőre vontam azt mondta, hogy ő már rég letörölte onnan meg nem is használja az appot, meg ő már lezárta, nem is beszél a nővel. Ebből lett egy veszekedésünk, mert nem tudok bízni benne a történtek után. Aztán a párom írt ennek a nőnek, (szó szerint idézem) hogy ""szia, bocsi hogy rád írok, de vedd le légyszi a követést instan mert a barátnőmet zavarja (én nem is használom), kösz"". Erre megkaptam, hogy ez beteges, hogy én emiatt kiakadtam...

Ez tényleg csak engem zavarna?


2019. júl. 23. 10:08
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

Arról nem tehet a párod, hogy a csaj tapad. Ezért felesleges volt összeveszni. Amúgy ha fátylat borítottatok erre, a párod megtette amire megkérted, akkor nincs jogod hisztizni arra, mert a csaj nem bír magával. A párod meg, hogy így írta, csak te lettél minősítve, hogy mennyire féltékeny vagy és többnek gondolod a nőt MÉG MINDIG. Nem mindenkinek jut eszembe tiltani a másikat egyből!

Döntsd el, hogy tudsz e újra bízni benne, vagy hagyjátok egymást a fenébe. Te ha megbocsájtottál neki az nem azt jelenti, hogy most már mindenen jogod van kiakadni.

2019. júl. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Ja igen, jól a csaj alá adta a párod a lovat ezzel, hogy leírta, hogy téged zavar. Ergo esélyesnek gondolod, tele toltad a nő fejét még több egoval
2019. júl. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Engem főleg az bánt, hogy annyival le lehetett volna rendezni, hogy "szia, ne kövess, csá". De nem, ő még mentegetőzik "a barátnőmet zavarja", "én amúgy nem is használom az appo"...
2019. júl. 23. 10:20
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
engem facen követnek érthetetlen okból. pedig nem vagyok egy szépség.
2019. júl. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik pasi menni akar, azt engedni kell(ene)
2019. júl. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

Ez felesleges hiszti. Valami oka volt a párodnak amikor hazudott és találkozgatott egy másik nővel, tehát már nem szeret. Azzal hogy ráerőlteted magad, nem fogod tudni megtartani. A bizalmad elveszett, ezért gyötrődsz.

Azt kéne megbeszélnetek mi volt az ok, ami miatt más iránt kezdett el érdeklődni. A beteges féltékenységgel nem mégy semmire, pláne ha ennyire hisztisen erőlteted.

Természetes hogy zavar ez a helyzet, de próbálj kicsit visszavonulni, teret hagyni és figyelj. Ha bebizonyosodik hogy még mindig másfelé tekintget, akkor meg szakíts.

32/N

2019. júl. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ja, azt hittem te kérted, hogy írja meg.

Nyilván magát akarta ebből jól kihozni, kvázi "nem az én hibám, nem rajtam múlik". Egyébként ezt én sem értem, hogy miért így kellett leírnia. Könnyebb volt másra terelni a dolgot, ennyi..

Mindegy, ebből már ne csinálj ügyet. Vond meg a vállad. Most már csak előre nézz

2019. júl. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Arról nem tehet, hogy a nő beköveti😑Viszont hülyeség volt megbocsátanod neki, a bizalom ilyen incidens után már soha nem jőn vissza. Folyton stresszelni fogsz, hogy megcsal. Kell ez neked? Úgy gondolod, hogy csak ennyit érdemelsz?
2019. júl. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
33%

“De nem, ő még mentegetőzik "a barátnőmet zavarja", "én amúgy nem is használom az appo"...”

Az mióta mentegetőzés, ha leírja az igazat? Nyilván, ha csak annyit írt volna, h “szia ne kövess csá”, a csaj visszakérdezett volna, h miért, akkor meg ugyanitt tartotok. Így egy üzenetben letudta az egészet, oszt’ kész.

2019. júl. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ott cseszted el, hogy adtál neki még egy esélyt. Itt a szokásos forgatókönyv lesz, hogy - az egyébként teljesen jogos bizalomvesztés miatt - te mostantól állandóan kattogni fogsz, bármi apróság történik körülötte, rá fogsz pörögni a témára, akárhová megy kattogni fogsz, ha rosszul szólal meg kattogni fogsz. Emiatt átváltozol egy féltékenykedő hisztérikává, amivel csak eltaszítod magadtól a párod, aki a jól ismert problémamegoldási módszerével másnál fogja keresni, amit nálad nem kap meg.

Elcseszel egy csomó időt és energiát arra, hogy kínozd magad egy olyan kapcsolat miatt, amiben más soha nem lesz meg a legfontosabb dolog, a bizalom. Nekem egy szerelem se ér ennyit, de te tudod, további kellemes önkínzást.

2019. júl. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!