Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mit gondoltok az MBTI...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok az MBTI személyiségteszt szerinti INFP személyiségű srácokról?

Figyelt kérdés

Randiztatok már/ voltatok együtt ilyen sráccal? Mik a tapasztalataitok? Esetleg van aki direkt hasonló személyiségű társat keres?


23/F



2019. júl. 23. 22:42
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Nem MBTI személyiségtípus szerint választok párt. A személyiség összetettebb ezeknél a sablonos leírásoknál.
2019. júl. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Ne a csajos magazinok kókler tesztjei alapján skatulyázd be az embereket! Hidd el, jobban jársz!
2019. júl. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Akinek ez ennyire fontos, hogy magát azonosítja ezekkel az értékelésekkel, azokról azt gondolom, hogy túl komolyan veszik ezeket a teszteket.
2019. júl. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
43%

Szeretik őket, ahogy minket is.


INFJ 31F

2019. júl. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ennyiből nem tudom megmondani, hogy mit gondolok, főleg, hogy csomó ember félretipizálja magát tesztkitöltés közben. Ha tényleg érdekel ez az elmélet, akkor bele kell ásnod magad és kielemezned önállóan a saját működésedet. De még ha így is tennél, akkor is jóval több információ kellene ahhoz, hogy bármiféle véleményt formáljak rólad.

(21/L)

2019. júl. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%

"csajos magazinok kókler tesztjei"


WTF? AZ MBTI személyiségtípusokat Jung alapozta meg.

2019. júl. 24. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
A lányok nem kedvelik az introvertált srácokat, a többi 3 dimenziótól függetlenül.
2019. júl. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%
Hatoska, van egy megalapozott elmélet, meg van a kókler teszt, ami alapján az ide írogatók próbálják kategorizálni magukat mindenféle pszichológiai alapismeret nélkül. Ezek a depressziót is introvertált személyiségnek könyvelik el magukon.
2019. júl. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A volt párom INFP, van INFP barátom is, kedves és jó fej emberek, persze nem típus alapján döntök, de ha az alapján kellene, nem jönnék össze INFP-vel, egyszerűen azért, mert nagyon nagyon nagyon hajlamosak a pesszimizmusra, negatív gondolkodásra, én meg felszívom mások érzéseit, mint egy szivacs és elmondhatatlanul lemerít hosszú távon.
2019. júl. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#8: Honnan tudod, hogy ki mi alapján írogat ide? Én pl. olvastam a Myers-Briggs könyvet, tisztában vagyok a kognitív funkciókkal, a szerepükkel, stb. Vagy te ismersz itt minden hozzászólót?
2019. júl. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!