Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire gáz dolog megbámulni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz dolog megbámulni a csajokat?

Figyelt kérdés

Mármint feltűnően. Őszintén kérdem! Engem úgy neveltek, hogy nem szabad ilyet csinalni, és nem is csináltam eddig. Csak úgy adódott, hogy pár hónapja már nincsen csajom, és azt vettem észre, hogy amikor a dohanyboltos csaj kiteszi a mellét, akkor, fogalmazzunk úgy, hogy nem pont a szemébe nézek, amikor kérem a cigit. De láthatóan hozzá van szokva ehhez. Ugyanolyan kedves velem, mint eddig.

Szóval őszintén kérdezem, hogy ez mennyire normális dolog?



2019. júl. 24. 05:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
23%
Ez mindig attól függ ki bámul.Ha tetszik,akkor bámulj csak.Ha nem,akkor ej már neeeee.
2019. júl. 24. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
34%

"hogy nem pont a szemébe nézek, amikor kérem a cigit. De láthatóan hozzá van szokva ehhez."


Szerinted miért pakolja ki magát? pont azért hogy a férfiak a szemükkel fürdessék.

A mai világban meg ahogy egyes csajok öltözködnek ember legyen a talpán aki képes nem megbámulni. Néha az az érzésem hogy nem is az utcán vagyok hanem valami húsboltban :D

Régen teljesen más volt az erkölcsi norma, akkor az ilyen megbámulás sértőnek számított.

Jelenleg meg csak tovább növeled az egoját az illetőnek ha bámulod azt amit kipakolt a nagyközönség száméra.

2019. júl. 24. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
#1: A dohanyboltos csajjal legalább 10 év van közöttünk. És amúgy is van pasija. Egyikünk sem akarna komolyan a másikkal járni, ez elég tuti. Ennek ellenére nem zavarja, hogy megbámulom. Nekem ez elég szokatlan, mert konzervatív nevelést kaptam. Ezért kérdezem, hogy a “nagybetűs életben” ez mennyire hétköznapi?
2019. júl. 24. 05:44
 4/16 anonim ***** válasza:
71%

Engem úgyis megszoktak bámulni a pasik, hogy semmimet nem pakolom ki, csak felveszek egy testhez simulós, vagy csak éppen egy alakot kiadó ruhát. Ilyenkor mosolyogni szoktam magamban. Pl. volt, hogy egy biciklis bámult így meg, és csak azon agyaltam, hogy remélem nem esik le róla. :D


Egyébként nyilván gáz dolog, hogy nem tudod kulturáltan megnézni a másikat.

Meg szokták azt is mondani, hogy aki k..rvának áll, az ne csodálkozzon, hogy megb..sszák. Ezek a csajok nyilván figyelem miatt öltözködnek így.

2019. júl. 24. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
54%
Ha zavarná,akkor nem tenné ki,szerintem még titkon élvezi is.Az hogy megbámulják a férfiak ,mindennapos,megszokott.Az meg nem lényeges,hogy van valakije,vagy nincs.(1)
2019. júl. 24. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

“Egyébként nyilván gáz dolog, hogy nem tudod kulturáltan megnézni a másikat.”


Erről jut eszembe. A lányoknak olyan mintha egy hatodik érzékük lenne arra, hogy észrevegyék, hogy nézik őket. Nem egyszer volt mostanában, hogy az emeleti erkélyen vagyok és észreveszem, hogy odalent elsétál egy szép lány. Utánanézek pár másodpercig. Aztán hirtelen hátrafordul, egyből észrevesz és visszabámul. Fel, rám az erkélyre, eléggé összetéveszthetetlenül. Hiába igyekszem elfordítani ilyenkor a fejem reflexből, szégyenérzetemben.

2019. júl. 24. 06:17
 7/16 A kérdező kommentje:
#5: Ja, ez lehet. “Idősebb” csaj élvezi, hogy fiatalabb fiúk rajta legeltetik a szemüket. :)
2019. júl. 24. 06:20
 8/16 anonim ***** válasza:
17%
Ha jól nézel ki, akkor nem gáz. Ha csúnya és alacsony vagy, akkor gáz.
2019. júl. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
57%
Az is gáz, hogy bámulod és az is, higy kirakatba pakolja magát a másik fél. Nem mondom, hogy burkában kell járni, de szerintem egy nőt se kényszerítenek, higy idegen pasik arcába nyomják a csöcsüket. Mindkettő irtó közönséges
2019. júl. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
*hogy
2019. júl. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!