Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 21 éves szűz fiú vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves szűz fiú vagyok. Lányok ti lefeküdnétek szűz fiúval? Nagyon szégyellem magam ez végett.

Figyelt kérdés

Írjatok lányok kort kérlek.


Lefeküdtél már szűz pasival?

Elégedett voltál vele?

Hány éves volt?

Milyen volt az első szex vele?

Megkaptad amire szükséged volt?


Milyen óvszert használjak első alkalomra? Ami biztonságos, ami tuti nem szakad ki. 20 cm a szerszámom.


Lehet ilyen problémával szexelni?:


[link]


Jobban nem tudom felhúzni a bőrt, így működne a szex?

Nincs barátnőm, de nagyon hiányzik a szex, masztizás nem elég, ennél többre vágyom. Mit tegyek? Találkoztam olyan lányokkal/nőkkel, akiket zavarta, hogy szűz vagyok, hogy nem tudnám megadni azt nekik amire szükségük van, ez eléggé lefagyasztott, és félek, hogy nem fog akarni engem semmien lány ezvégett.


Nem akarok ezzel már várni, nagyon szeretnék már túl esni ezen. Mit tanácsoltok?


2019. júl. 29. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Legelőször is azt, hogy ne itt próbálkozz jelentkezők toborzásával. Másrészt azt, hogy ezt a problémádat, amennyiben felnőtt ember vagy, egyedül kellene megpróbálnod megoldani. Ha nem megy, akkor pedig szakember segítségét keresni. Ennyi.

Mások szexuális életéhez pedig totálisan semmi közöd nincsen. Méghogy beszámolót kérni... pfejj.

2019. júl. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Urológus

Bár előtte fürdés közben beszappanoznám és hatrahuznám.


Lehet ott túró+szag gazdagon 21 év után. Be van ragadva valszeg

2019. júl. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ulj be meleg vizes kadba es amikor mar felazott a borod,akkor huzigald a farkad,mert akkor nyulik a bor. Kend be mosakodas utan zsiros kremmel/kokuszzsirral. Az segit kinyujtani a bort. A bor nyulik idovel. Csinald minden nap. Szepen ki fog nyulni.

Igy fajdslmas lesz a szex.

2019. júl. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kókuszzsírt még nem láttam boltban, de kókuszkrémet igen.
2019. júl. 29. 12:40
 5/7 anonim ***** válasza:

Aki szerelmes beléd, az örülni fog neki.

Valószínűleg ő is szűz lesz.

2019. júl. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1.Mindenki volt szűz, ez nem valami betegség.

2.Menj el egy urológushoz, kb 1 órás műtét és utána tudod használni a szerszámot, oldódnak a gátlásaid és sokkal bátrabb leszel a nőkkel.

2019. júl. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%

Szia, a farkad téged zavar? Esetleg fáj? Hogyan masztizol? Pici huzigálod csak?

Urológus tud segíteni neked.

2019. júl. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!