Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20-23 év körüli fiatal párok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-23 év körüli fiatal párok, általában kinél vagytok többet?

Figyelt kérdés
A lánynál vagy a fiúnál, és mi ennek az oka?

2019. júl. 31. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Barátomnál, mert mindketten egyetemisták vagyunk, de ő albérletben lakik és saját szobája van, míg én kolis vagyok két szobatárssal.


21/l, 22/f

2019. júl. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14%

Jézus saját SZOBA!

És én még azt hittem hogy ez lehetetlen.


Akkor saját lakással (80nm) én jó parti vagyok?

2019. júl. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

> Akkor saját lakással (80nm) én jó parti vagyok?

Sok mindentől függ. Hol van, milyen állapotú, örökölted vagy te kerested meg rá a pénzt, stb.

2019. júl. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy, mint az első válaszoló. Inkább a barátomnál. Illetve egymás családjánál is szoktunk lenni, de az ritkább, inkább csak szünetben jellemző és szerintem nagyjából egyforma arányban vagyunk nálunk és náluk.
2019. júl. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

3

+ hogy hány éves is

2019. júl. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi mondjuk 23 évesen már együtt laktunk a távolság miatt de egyébként nálunk voltunk többet (lány). Igazából annyi volt mögötte, hogy nálunk kényelmesebb volt. Édesanyámmal éltem egy kettőnknek indokolatlanul nagy kertes házban szóval jobban el tudtunk vonulni. Páromék panelban laktak, nehéz volt úgy ott lenni, hogy ne zavarjon senki senkit. Meg anyósom is ilyen nagyon bizonyítani akaró ember, hogyha mentem akkor mindig csillognia kellett a lakásnak meg 3 fogásos ebédet csinált. Ezt meg én nem akartam mert nem szeretek potyamunkát csinálni másoknak.
2019. júl. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó most ez olyan, hogy van aki 23 évesen egyetemista, van aki meg már 5 éve dolgozik. Azért a kettőnek igen csak eltérhetnek az életkörülményei, a kor önmagában már ennyi idősen sem jelent semmit
2019. júl. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!