Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Külsőre bejön, helyesnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külsőre bejön, helyesnek találom, de ha megérint, semmit nem érzek, sőt, néha zavar is. Lehet köztünk valami, ha emellett kedvelem mint embert?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok, ő egy évvel idősebb. Pár hete találkozgatunk, de régebb óta ismerem, kedves és rendes srác, egyszerűen tökéletes lenne. Tényleg semmi kifogásom nem lehet ellene, de nem értem, ha átkarol, megérint, simogat, egy kicsit sem mozdít meg, sőt néha már egyenesen zavaró. Semmi pillangó a gyomorban meg borzongás. Az ölelését ennek ellenére szeretem. Azt hittem magamról, könnyen "csábuló" típus vagyok, de vele egyszerűen... Nem tudom. Különös és aggaszt a helyzet. Szerintetek van esély, hogy a jövőben ez változik?

2019. júl. 31. 19:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Dobjad ki és keress másik pasit! Fiatal vagy még ne pazarold az idődet olyan dolgokra amikre nem érdemes (:
2019. júl. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs meg a szikra.
2019. júl. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
A világ egy projekció.
2019. júl. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nullahoz kozelit a valtozas eselye. Ha te szenvedelyes tipus vagy akkor engedd el szegenyt.
2019. júl. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen, #4-es, jól megfogalmaztad, hogy szenvedélyes típus vagyok. Azt hiszem, még pár találkozó belefér, hátha, de őszinte leszek vele.
2019. júl. 31. 20:25
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Voltam hasonló helyzetben, jó néhány találkozás után rájöttem, hogy ennek semmi esélye. Kicsit túlidealizáltam a dolgot, igaz, hogy rendes, kedves srác, de ettōl még nem mondható tökéletesnek.

Te mibōl gondolod, hogy annyira “tökéletes” lenne?

2019. júl. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Megbízható, jó ember, hűséges társ lenne, megbecsülne, a tenyerén hordozna (nem anyagi értelemben!)
2019. júl. 31. 21:13
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Két ilyen kapcsolatom is volt. Tenyerén hordozott mindkettő, kedves, jóképű, okos, szóval minden tökéletes volt, de valahogy nem volt meg az a "szikra". Egy idö után már nem hogy nem szikráztam, hanem inkább halálra idegesített, ha a közelemben voltak.

Nem tudom, hogy miért találtam taszítónak ezeknek a pasiknak a közelségét, de így éreztem. Idővel csak még idegesítőbb lett mindkettő. Pedig amúgy tényleg semmi baj nem volt egyikkel sem.

Nem hiszem, hogy nálad majd változni fog ez az érzés.

Teljesen felesleges egymás idejét pazarolnotok.

2019. júl. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek a válaszokat!

Esetleg jöhetnek még tapasztalatok mindkét nem/fél részéről.

2019. júl. 31. 22:39
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes maradni. Szikra nélkül szívás lesz. :) Tapasztalat.
2019. júl. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!