Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányokhoz szól a kérdésem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányokhoz szól a kérdésem, miért csak magasabb pasival akartok járni?

Figyelt kérdés

Abba mi jobb,mint ha nagyábol egymagas párotokkal , akárhogy vagytok oldalra fordulsz és egyből a szemébe tudsz nézni és megcsokolni mondjuk??


23 éves 170magas F



#magas #kapcsolat #magas fiú #magas srácok #maggasabb #maggas #alacsony srácok #-alacsony fiúk #magasabb férfi #alacsonyabb férfi
2019. aug. 6. 11:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Nekem volt több olyan barátom is, akivel kb. egy magasak voltunk. De még olyan is, aki 1-2 cm-rel alacsonyabb volt, mint én. Úgyhogy ez nem igaz.
2019. aug. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Én járnék veled, magasabb vagy nálam. Nem rondítasz a komfortérzetembe.
2019. aug. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
Mert a magas termet férfias. Persze le fogsz pontozni, mint egy sértődött óvodás, de attól még ez tény. Viszont 170 centivel is simán találhatsz magadnak párt, akár veled egymagasat is.
2019. aug. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
32%
A nők jó része azt szereti ha magas sarkúban is picit magasabb a partnere. A nők többsége 6-8cm magas sarkúban szeret megjelenni, a magasabb már elég kényelmetlen, de van aki 10cm is bevállalja(persze nem hosszasan gyalogolni). Férfiként is vehetsz fel emelt sarkú cípőt, az kb 2-3 cm emel a magasságodon. Szóval az 5cm magasságkülönbség így indokolt.
2019. aug. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Egymagas is jó. 180cm mellé nem hordok magassarkút.
2019. aug. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%
Mert a férfiasság egyik mértéke, hogy magasabb legyen nálam. Mondjuk engem nem nehéz túlszárnyalni, mivel 158 cm vagyok.
2019. aug. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%
151cm magas vagyok, azért.
2019. aug. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
23%
Mert férfias a magasság, jó felnézni a férfira. Ettől függetlenül voltam már hulla szerelmes 160 centis fiúba is.
2019. aug. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%

mert egy medvének érezném magam a barátom mellett, ha nagyobb lennék.

én 160 cm vagyok, szóval a te 170 cm-del semmi bajom nem lenne. magassarkút is hordanék.

2019. aug. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én inkább a kb. egymagasat preferálom, mint az egy fejjel magasabbat. 168 cm vagyok. :)
2019. aug. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!