Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha adott egy jóképű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha adott egy jóképű és empatikus, de kifejezetten alacsony és vékony alkatú 25 éves pasi, akkor meglepődnétek azon, hogy sose volt még barátnője vagy inkább tök logikusnak tartanátok?

Figyelt kérdés

Akik olyan válaszokat írnak, hogy "baromira nem érdekel" meg "nincs véleményem meg nem gondolkozok ilyeneken" azok ne is válaszoljanak pls!

Csak a kettő közül lehet választani. Ilyenkor az őszinte meglepettség/értetlenség vagy teljesen érthetőnek és nem meglepőnek tartjátok, hogy még nem volt barátnője ilyen paraméterekkel? Mindezt azért kérdezem, mert én is ilyen vagyok (arcra helyes, alkatra 12 éves) és kíváncsi vagyok arra, hogy lelketek mélyén szoktátok-e érezni, hogy "hát ennek a pasinak tényleg elég szívás, de mondok neki valami kamu biztatást" vagy tényleg komolyan hiszitek, hogy ilyen paraméterekkel is kellett volna már lennie az illetőnek egy barátnője ennyi idősen?



2019. aug. 7. 13:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Már meg is van a válasz, miért nem volt még barátnőd: mert agyilag viszont finoman szólva sem vagy egy nagy eresztés.
2019. aug. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
#1: Megkérhetnék mindenkit és téged is, hogy ne írjatok kitérő választ? Nem értem mi a gond a kérdéssel. Két viselkedéstípusra voltam kíváncsi a szituációra vonatkozóan.
2019. aug. 7. 13:27
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez kevés ahhoz, hogy bármelyik mellett döntsek, és eleve, miért nem lehet egy harmadik, saját véleményem?
2019. aug. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Meglepődnék. Amilyen párokat látni manapság...:D Annyi,hogy ne 180 centis lányokkal ismerkedj. Volt a gimiben egy srác,ő is nagyon jóképű de alacsony,viszont aztán úgy kigyúrta magát,hogy totál férfias lett. Valami sportot kezdj el. Illetve a kapcsolatban már úgyis a személyiség fog többet számítani. Na most jön a sok bunkó és lepontoz,már előre látom :D
2019. aug. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte meglepettség és értetlenség váltakozó hullámai lengik körül tudatomat ilyenkor.


(Az alkatra 12 évest gondolt még át mellesleg)

2019. aug. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#5: "(Az alkatra 12 évest gondolt még át mellesleg)"


Pedig vszeg nem túlzok olyan nagyot. Hasonló alkatú vagyok, mint az alábbi képen, csak nem vagyok ilyen magas, hanem 168 illetve egy fokkal vékonyabb vagyok (főleg a lábam és karom) és szőrösebb a testem:

[link]

2019. aug. 7. 14:53
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem reagálnék. Konstatálnám, hogy 'jóvan', azt oké. Haladjunk tovább , én nem rugóznék rajta. Nem kezdenék el ezen filozofálgatni. Értékesebb dolgokra is tudom fordítani, használni az agytekervényeim kapacitását. Sokkal értékesebb gondolatoktól venném el az időt, ha egy ilyenen pl el kezdenék gondolkodni.
2019. aug. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%
Attól függ, mekkora a kifejezetten alacsony. 170 centi vagy 155? Ha előbbi, meglepődnèk, ha utóbbi, nem.
2019. aug. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%
Egy csomó ilyen Hüvelyk Matyit látok a munkahelyemen (több ezer fős multi) szép barátnővel (aki sokszor magasabb is a srácnál), szóval nem értem a kérdést.
2019. aug. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%
Nem lennék meglepve. A magassággal nincs baj, de a gyerektest ami ráadásul szőrös is...
2019. aug. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!