Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Működhet a dolog két ellentéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet a dolog két ellentétes beállítottságú egyáltalán nem bulizós srác és "partiállat" lány között?

Figyelt kérdés
Nyilvánvalóan nem buliból ismerem a lányt, de az eddigiek alapján nagyon jól elvagyunk és úgy látom ő benne van ebben a játékos ismerkedésben (olyan jeleket, testbeszédet, érdeklődést látok rajta amit azoknál nem akik eddig lekoptattak), de nem tudom tegyek-e komolyabb lépéseket (hívjam-e el bármerre randira vagy csak közösen együtt elmenni valahova), ugyanis amint van alkalma gyakorlatilag hétvégén/szabadidejében piálni, bulizni jár ami merőben ellentétes az én ideális szabadidő eltöltésemmel. Nem tudom hogy ezt a boldog szingliség tudatában csinálja vagy kapcsolatban is ilyen lenne. Mindketten makacs típusok vagyunk és még az ő kedvéért sem tudnám ezt csinálni több okból sem..

2019. aug. 7. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Halott ügy.
2019. aug. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem, ennyire ellentétes szokásokkal nem szokott működni egy kapcsolat.
2019. aug. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha annyira bulizós nem hinném,hogy lemond erről.

De mi veszítenivalód van?Ismerjétek meg jobban egymást és szerintem ez rövid időn belül kiderül.

2019. aug. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez nagyon rosszul hangzik, szerintem Te is érzed, hogy nem hozzád hasonló és nem túl jó hangzású ez a "szabadságérzet" körülötte.
2019. aug. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%

Pár alkalomra dugni jó.

Mivel buli és pia, nem egy jó párosítás. Lehet, nem a te ágyadban fog józanodni.

2019. aug. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Csak szexre,az ilyenek nem változnak.
2019. aug. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. aug. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Most szingliként mégis mit csináljon ahol esélye van ismerkedni? Ha kapcsolatban is ez neki a szórakozás, neked meg nem, az gáz. De ezt előbb ki kéne deríteni.
2019. aug. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!