Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol találhatnék flegma stílusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék flegma stílusú, de belül érzékeny lelkű lányt?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen a női tükörképemet keresem, mert hosszútávon csak egy ilyen lánnyal jönnék ki. Nekem ugyanis van egy elég nyers, flegma stílusom, így aki csak felszínesen ismer, azt gondolhatja, hogy egy suttyó vagyok, de belül nagyon mély érzéseim vannak csak nem mutatom ki(akárkinek).

Olyan lány jönne be, aki vevő a poénjaimra, és élvezi a kölcsönös flegma beszólogatást és oltogatást , ugyanakkor lehet vele komoly dolgokról is beszélgetni és érzékeny jószívű ember.

Nagyon ritkán találkozom ilyen lánnyal. Eddig 3hoz volt szerencsém, az egyik foglalt volt,a másik leszbikus , a harmadik pedig örök szingli,aki senkivel sem akar kapcsolatot.


2019. aug. 8. 19:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Én ilyen vagyok, de nem akarok senkivel kapcsolatot. 😁
2019. aug. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
Próbáltam az ilyesmit, csak sajnos két dudás nem fér meg egy csárdában.
2019. aug. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%

Ha van ilyen, nálam is jeletkezhet. :D

Ezt a személyiségtípust hívjuk úgy hogy szangvinikus és flegmatikus keveréke. :)22/F

2019. aug. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez így patthelyzetnek tűnik. Meglep, hogy egy foglalt volt közülük. Nem gondolod, hogy ha mindketten ugyan úgy álltok egymáshoz, az inkább eltaszít titeket egymástól, ahelyett, hogy kíváncsiságot ébresztene bennetek egymás iránt?

33/f

2019. aug. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Ez az "ellentétek vonzzák egymást" csak egy nagy kamu.

Max ideig-óriág működik. Nekem is volt olyan csajom, akivel nagyon vonzódtunk egymáshoz pedig totál ellentétesek voltunk, de aztán nagyon hamar kiábrándultunk egymásból, amint leesett a rózsaszín köd. Szóval érdemben csak úgy tud az ember hosszútávú kapcsolatban lenni, hogyha egy hullámhosszon vannak és hasonlóan gondolkodnak, legalább az alapvető kérdésekben.

2019. aug. 8. 19:37
 6/13 anonim ***** válasza:
76%

Hülyeség, hogy két ilyen ember nem illik egymáshoz. Párommal mind a ketten ilyenek vagyunk, 10 éve tökéletesen működik. Az oltogatás a mindenünk, a kedvencem amikor húzzuk egymás agyát, poénkodunk meg beszólogatunk aztán nevetünk rajta egyet. 10 éve megunhatatlan.

Viszont azt aláírom, hogy nagyon kevés ilyen ember van. Fogalmam sincs, hogy hol lehet ilyet találni, viszont az ilyen emberek vonzzák egymást ha találkoznak.

2019. aug. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem arra a maszlagra céloztam, de kettő ugyan olyan hozzáállás könnyen ellehetetleníti az ismerkedést. Mivan, ha a csaj nálad 5 perccel bírja tovább, de te elkönyveled sima bunkónak és mire megismerhetnétek egymást, te már odébb álltál?

33/f

2019. aug. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Magunkhoz hasonlót keresünk.

2 bunkó ember igenis nagyon jól ki tud jönni egymással,hisz hasonló a gondolkodásuk.

Csak tudni kell, hogy hol a határ a másiknál,mi az amit nem szabad érinteni.

Ehhez viszont meg kell ismerni a másikat,feszegetni a határokat. Idő,türelem,kitartás kell mindkét fél részéről. Érzékeny emberrel mindig nehéz,pláne ha nem hajlandó kommunikálni illetve kompromisszumra.

Ha ezek megvannak nagyon is működőképes. Félszavakból megértitek egymást.

Én is ilyen vagyok, párom is. Nagyon jól működő kapcsolat lehetne,ha nem sértődne be folyton. (Én nem sértődhetek meg,olyan nincs,pedig bunkó ám rendesen) De egyben nehéz is mert túl érzékenyek vagyunk mind a ketten.

2019. aug. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%

En ilyen vagyok. De most kedves pasit akarok. Vicc lehet,de ne oltson le.


Biztos sz.rul nezel ki,azer oltod a noket.

N

2019. aug. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát pedig jól nézek ki. Amúgy nem a nőket oltom, hanem mindenkit, de sosem bántóan, tudom, hol a határ.
2019. aug. 8. 20:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!