Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy is van ez a dolog,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy is van ez a dolog, többször is olvastam de mégis hogy van?

Figyelt kérdés
Olvastam párszor, hogy ha egy "közelebbi" személyre sokat gondolunk, akkor előbb utóbb felkeres minket (telefon,net stb....) igaz ez?
2010. júl. 12. 20:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
nem
2010. júl. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
Vonzás törvénye! Amit elképzelsz és elhiszed magad is hogy meg fog történni, akkor meg is fog! Sokszor bejött!
2010. júl. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
De jó volna, ha működne... nem volnának magányos emberek.
2010. júl. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Velem is van sokszor ilyen,hogy valakire gondolok és pont felhív!:D

Vagy egyszerre lépek fel msn-re ismerősömmel,hogy hátha a másik fent van.Ezek tök jó dolgok!XD

2010. júl. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ezzel el is árultad hogy nem hiszel benne, és mivel nem hiszel benne nem is fog összejönni! A negatívumokat is be lehet vonzani nagyon könnyen!
2010. júl. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Én elhiszem hogy tudok repülni! 10. emeleten lakom....szerintetek tudok?
2010. júl. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondoljátok, hogy ha ez működne, akkor már mindenki halott lenne, mert valaki megölte volna ezzel a módszerrel? (csak kérdezem)
2010. júl. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Természetesen elérhető dolgokra igaz......
2010. júl. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

20 27 Vonzás törvénye! Amit elképzelsz és elhiszed magad is hogy meg fog történni, akkor meg is fog! Sokszor bejött!


ezzel teljesen egyetertek,nekem is nagyon sokat segitett a legnehezebb pillanatokban is,valaki mondott olyasmit hogy ezzel a modszerrel olni lehet vagy hasonlot,ahoz hogy olni meg repulni tudjal,el kell fogadd magad es a kis agyaddal el kell hitesd hogy mindenre kepes vagy es egy kis ketely se meruljon fel,de mivel ilyesmit kerdeztek ez mar ketelkedes,hogy egy jo pillanatod legyen ahoz is sokat kell gyakorolnod,legalabb 3 eve hasznalom a vonzas torvenyet,es sok mas erdekes konyvet olvastam es tanultam,pl:a most hatalma,agykontroll meg nagyon sok hasonlo,nem sorlok tobbet,na meg persze fekete es feher magja,sokat is gyakoroltam az agykontrollt,ebresztoora nelkul megebredek,ha almos leszek elhitetem az agyammal hogy most ebredtem es hasonlok,elmullik a faradsag,ti azt hiszitek hogy ezekkel olni lehet,miert hasznaljam en mas karara a tudasomat ha tudom sajat javamra hasznalni es sokkal tobbet erek el vele,ezek olyan kerdesek mint aki azt keri hogy egyik naprol a masikra tanisd meg hackelni vagy crackelni vagy programozni stb.


clyde88

2010. júl. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ez most komoly???
2010. júl. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!