Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam meg 1 lánynak h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg 1 lánynak h én többet akarok a barátságnál?

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 21:31
1 2
 1/12 anonim válasza:
77%
biztos vagy abban,hogy ő többet akar?
2010. júl. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

adj neki rá jeleket.ha nem veszi őket..célozz rá..ha azt sem akkor mondd meg neki nyíltan,de ne támadd le..bár ha nem veszi a jeleket, és nem úgy közeledik feléd..akkor nincs mit tenni..bár a barátja sem tudsz így lenni ha többet akarsz..viszont ha meg ő nem úgy érez akk vége a barátságnak általában:/

döntsd el bevállalod?ér ennyit?:)

2010. júl. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

mond azt hogy

" te vagy az útolso akit bántani akarok "

2010. júl. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
ezen, ilyen szemszögből még nem is gondolgodtam:/
2010. júl. 12. 21:36
 5/12 anonim ***** válasza:
"tudod... én szeretném, ha több lenne köztünk, mint barátság..."
2010. júl. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
hát ha ilyen egyszerű lenne akkor nem kérdeztem volna meg:D
2010. júl. 12. 22:24
 7/12 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne ilyen egyszerű?
2010. júl. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
mer kb összeszarom magam ha már rá gondolok is, meghát ki tudja mit szólna hozzá? :/
2010. júl. 12. 22:58
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

van egy ötletem, mondd neki a következőt: szeretnék neked mondani valamit. nagyon jól érzem magam veled. szerintem te egy nagyon kedves lány vagy. ha szomorú vagyok, csak rád kell néznem, és máris jobban leszek. nagyon sok közös dolog van bennünk. tudom, most azt hiszed, hogy jön a szokásos 'szeretlek' szöveg, de nem. nem mondom ki azt a szót, mert a mai világban nagyon elértéktelenedett, és mindenki használja, akár komolytalan szándékkal is. hogy őszinte legyek, még azért sem mondom ki a 'szeretlek' szót, mert tulajdonképpen én nem szeretlek téged. amit én érzek, az sokkal több ennél. valami olyan, amit nem lehet csak egy egyszerű 'szeretlek' szóval kifejezni. nagyon fontos vagy nekem, soha nem tudnálak bántani, te vagy az egyetlen személy aki iránt ilyen erős érzelmeket táplálok. szerinted lehetne valami köztünk?

na ennyi...szerintem szép...:D

2010. júl. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mit szólna? Ha nem vonzódik hozzád, akkor elmondhatod ugyanazt a szöveget, amit az előző írt, vagy simán meg is kérdezheted, akkor úgy is nemleges választ kapsz.


De komolyan, akár vonzódik hozzád, akár nem, azt fél év múlva akarod megtudni hogy igen vagy nem és addig rágódni rajta vagy minél hamarabb?


Alapból félős srác vagy?

2010. júl. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!