Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A második szerelem más, mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A második szerelem más, mint az első?

Figyelt kérdés
Ha igen, miben? (Komoly párkapcsolat megkezdésére gondolok)

2019. aug. 13. 09:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs két egyforma szerelem az életben, mindegyik más.
2019. aug. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nekem olyan már sosem lesz, mint az első volt. Mert olyan vakon bízni valakiben, olyan nagyon rajongani valakiért már sosem fogok. Tinikorban amúgy is sokkal felfokozottabbak az érzelmek, mint később. Felnőttként már nyugisabb, de talán mélyebb és tisztább szerelem a jellemző.
2019. aug. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A második szerelmemmel élek boldog és kiegyensúlyozott házasságban de a mai napig szerelmes vagyok az elsőbe vagy legalábbis valami hasonlót érzek iránta.
2019. aug. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem az első szerelmem elég szenvedélyes és viharos volt, de egyáltalán nem boldog. Az egyetlen olyan férfi az életemben, akivel másodszor is nekifutottunk, de ugyanúgy nem működött, mint elsőre.

Később inkább "langyos" kapcsolatokban voltam, nem voltak viharos érzelmek.

Jóval később, már egy kudarcot vallott házasság után lett csak olyan kapcsolatom, amiben egyszerre volt meg a szenvedély, a mély érzelmek és a stabilitás, kiszámíthatóság is. Nekem erre meg kellett érnem.

2019. aug. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden kapcsolat mas. Nem felszinesebb vagy melyebb, de teljesen mas.Sok fugg a szemelyisegedtol, ami ugye idovel valtozik is, a masik fel szemelyisegetol, attol is, amit kepesek vagytok kihozni a masikbol.
2019. aug. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) ha valakinek esetleg van kedve így ismeretlenül egy mély, baráti eszmefuttatásra, írjon rám nyugodtan :)
2019. aug. 13. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!