Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha randin sosem hívtak még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha randin sosem hívtak még meg akkor csúnya lány lehetek?

Figyelt kérdés
Eddig minden randin vagy a férfi hívatta meg magát, hogy most mennyire le van égve stb. Vagy azt mondták fizessünk felesbe jó?
2019. aug. 14. 07:30
 1/10 anonim ***** válasza:
16%
Nem csúnya vagy, hanem a személyiséged miatt nem érsz annyit, hogy fizessenek neked. Ezt támasztja alá az is, hogy elvárod, hogy meghívjanak.
2019. aug. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Inkább lehet, rossz emberismerő vagy, normális férfit keresel, de csak ilyen retardáltakkal randizol.
2019. aug. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Derwer ***** válasza:
77%

Nem, ez nem azért van mert esetleg csúnya vagy. (de szerencsére nekünk pasiknak amúgy is elég változatos az ízlésünk, így ha nem szőke kék szemű, vékony, hosszú lábú vagy, akkor is tök jók az esélyek)


Mivel elhívtak randira, ezért már tetszettél nekik elsőre.(Feltételezem, nem internetes vakrandi, kamu képekkel)

Egyszerűen nem jó pasit választottál.

Nekem ha nem jönnél be, akkor is maga a lehetőség megérne egy... Teát? Kávét? Vagy valamit.

A feleségem első randit 30perc után zárta fejfájás miatt, aminek a valóság alapjáról koránt sem voltam meggyőzve, de természetesen én fizettem.


31F

2019. aug. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Miért mondod ezt? Mai átlagos sőt még átlag alatti férfiak is mond Palvin Barbit akarják? Szerintem pont mi nők vagyunk így...
2019. aug. 14. 07:44
 5/10 anonim ***** válasza:

"Mai átlagos sőt még átlag alatti férfiak is mond Palvin Barbit akarják"


Kimész sétálni az utcára és már is látod, hogy ez nem így van. Láthatsz mindenféle embert a párjával.

2019. aug. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5. És honnan tudod hogy nem csak leadta az igényeit mert nem tud egyedül lyuk nélkül lenni és közben Palvinra csorgatja a nyálát
2019. aug. 14. 08:02
 7/10 anonim ***** válasza:
Bizony, mind megalkusznak...
2019. aug. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Derwer ***** válasza:

Amit te megalkuvásnak hívsz, az a másik oldalon rugalmasság, a realitások felismerése.

Sose gondoltam úgy, hogy a "legjobb" nő/kocsi/telefon/bármi az elég csak nekem. Én úgy gondolom, hogy mindig akad egy jobb, bármiből ugyanakkor a simán jó dolgokkal is boldog, elégedett életet lehet élni.

Nem akarom elszalasztani a lehetőséget egy szép és jó életre, csak azért mert esetleg nem az a legjobb verzió.


Ennek a másképp gondolkodásnak pedig talán az az egyik oka, hogy a nők általában várnak és válogatnak a férfiak közül. Míg a férfiak meg több helyen is próbálkoznak, hogy valami összejöjjön, máskülönben esetleg nem jut semmi se.

2019. aug. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha ramdizok egy nővel, akkor is én fizetek, ha nem találom szépnek. De legalábbis nem ott a helyszínen döntöm el, hogy akkor most ki fog fizetni. Ha felesbe akarok fizetni, az is független attól, hogy hogy néz ki a nő.
2019. aug. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik valahogy nagyon rossz embereket fogsz ki, vagy esetleg azokat akik hozzászoktak hogy a nők futnak utánuk. Keress átlagosabb, normális partnert. :)
2019. aug. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!