Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Randizás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Egy lány hogy mutatja ki, ha egy ismeretlen fiú tetszik neki?

Van egy lány a munkahelyemen, aki elég érdekesen néz rám, ha ráköszönök, visszaköszön, de mintha azt érezném, azt várja, hogy megszólítsam. Furcsán méregetve néz és néha halványan elmosolyodik.

Keress kérdéseket hasonló témákban: randi, munkahely, találkozás

aug. 14. 09:57  Privát üzenet  

A válaszok
Azt hiszi, hogy tetszik neked.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont aug. 14. 09:58 Privát üzenet

Ha visszaköszön akkor szimplán csak nem bunkó.

Ha érdekesen néz rád és furcsán méregetve néz, akkor pont nem biztos, hogy tetszel neki :D

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont aug. 14. 09:59 Privát üzenet

Hallgass a megérzésedre.Szólítsd meg. Először valami semlegesebb témában, mondjuk valami munkahelyi dologgal kapcsolatban és akkor kialakulhat valami kontakt.

Nincs veszíteni valód.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont aug. 15. 15:37 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen szöveggel, indokkal lehet megszólítani egy ismeretlen lányt aki tetszik?
Nôk, KONKRÉTAN mivel kéne leszólítani egy ismeretlen lányt, ha tetszik? Pl. Utcán, tömegközlekedésen, boltban?
Hogyan hívjak el egy lányt találkozni, ha csak látásból ismerjük egymást, de tetszik nekem?
Van egy lány aki tetszik de még sosa nem beszéltünk csak a mult hétvégén láttam egy szórakozóhelyen! Nem tudom hogy is irhatnék rá facen. Mivel nem egyszerü csak ugy ráirni...
Fiúk, ti akkor köszöntök egy ismeretlen lánynak rendszeresen, akkor lájkoljátok a képeit, akad meg a tekintetetek rajta sokszor, ha tetszik nektek? 20L
Hol ismerkedhetek ismeretlen lányokkal ahol nem ciki? 22/f (főleg lányok válaszát lenne jó hallani). Vagy úgy bármilyen vadidegenhez menjek oda ha tetszik pl buszon? Sztem az nagyon gáz.

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Randizás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!