Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nektek is vannak ritkán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is vannak ritkán visszairó randi partneretek? Hogy lehet kezelni a szitut?

Figyelt kérdés

Egy rendezvényen találkoztam egy lánnyal es már volt is randi ahol jól éreztük magunkat. Ezt ő is elmondta.


A lány megis nagyon ritkán ír vagy reagál valamire is online.


Hogyan lehet kezelni az ilyet? Türelemmel? 25 evesek vagyunk.


2019. aug. 15. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Én az ilyet hagynám.
2019. aug. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Én ritkán visszaíró randipartner vagyok. Mivel az elején senkiért nem tudok lelkesedni, bennem sokkal lassabban alakulnak ki a dolgok, így tőlem hiába várják a nők, hogy oda meg vissza legyek értük egy randi után. Nekem több idő kell, de általában azt szokták hinni, h nem érdekelnek eléggé, és megsértődnek. Peidg nem erről van szó, csak nekem jópár találkozás kéne, hogy tényleg komolyan elinduljon bennem valami. Viszont azt látom, h nincs türelme manapság az embereknek, mindenki rögtön, azonnal kielégülést akar teljesen mindegy, hogy milyne felszínes kapcsolatról van szó.
2019. aug. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha azt veszek észre, hogy nem kölcsönös az érdeklődés, hogy én rohanok utána, ő meg csaj eltűri, akkor azonnal ennyi volt részemről.



Olyan nővel volt eddig csak kapcsolatom, aki ugyanúgy akarta.

2019. aug. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
17%

“Viszont azt látom, h nincs türelme manapság az embereknek, mindenki rögtön, azonnal kielégülést akar teljesen mindegy, hogy milyne felszínes kapcsolatról van szó.”


Én nem szoktam elsietni a dolgokat, nem nyomulok, nem akarok szexet az első randin (pláne nem beszélek folyton róla), szeretek időt adni az ismerkedesnek, neki is, és nekem is.


Szerintem ezzel így semmi baj nincs.



De mikor a nő gyakorlatilag teljesen passzív résztvevője a dolgoknak, az ritkán jelent folytatást. Mikor alig lehet vele kommunikálni (és ez alatt nem azt értem, hogy 7x24-ben velem chatelhen), mikor egyirányú, hogy csak én keresem őt, mikor ha beszélünk, az jó, ha nem beszélünk, úgy is jó...



Akkor nem azt érzem, hogy ismerkedünk, csak adunk időt magunknak és egymásnak, hanem azt, hogy én rohanok egy olyan szekér után, ami jó esetben csak nem vesz fel, rossz esetben még halálra is idegesítem.


Nagyon ritkán előfordult persze, hogy a nő meglepődött, hogy eltűntem, keresni kezdett, és kiderült, hogy csak nem akarta, hogy úgy tűnjön fut utánam, de az esetek 99%-ban ha én abbahagytam a kommunikációt, a másik fél ezzel elégedett volt.


Fiatalbban akar hónapokig képes voltam arra várni, hogy hátha lassan majd kialakul valami, manapság azt gondolom olyan nőre vágyom, aki érett személyiség, nem az befolyásolja, hogy a barátnője szerint csak 15.5 óránként szabad vissza irni a pasinak, vagy játssza a jégkirálynőt, mert... igazából fogalmam sincs miért.



Azt gondolom, ha egyoldalú az érdeklődés, akkor nem zavarom tovább, és békésen elválunk. Nem vagyok a tapadós, erőszakoskodó, “de miért nem?” típusú férfi.

2019. aug. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

En is ugy vagyok vele hogy mintha nem erdekelném. Jo volt a randi szeretném ujra latni de pl a chatelés kènyszeres a reszeröl (plyan dumäk jo reggel hogy aludtal mit vacsizol)nincs témàja, nem bokol, nem mondja el hogy egyaltalàn tetszettem neki, nem ir 2. randirol hogy vàrnà, ha viszont mindezeket en hozom témàba akkor sem kapok vàlaszoknal többet azaz igen tetszel igen jo lenne latni es nem füzi tovàbb azaz még mindig nincs temaja, nem a 2.randin agyal vagy programon(ezeken is en agyalok csak)ha nem irogatok, neki az se baj, en olyankor feladom.

Most is van egy srac es NEM lèp, en meg nem akarom hogy arrol chatelgessünk ki mit vacsizik mi megy a tv ben. Igy nem irok. Plane ha ereztetem hogy hiànyzik pl nem a legjobb a napom jo lenne vele, erre az a reakcio köszöni neki jo a napja jol elvan minden tökeletes.


Ha vki tenyleg jol elvan minden szuper nelkülem, onnanstol vegkepp minek irjak

2019. aug. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!