Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szólnátok ha a tízen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha a tízen 16-18 lányotok hazajönne egy négerrel?

Figyelt kérdés
:-)

2019. aug. 20. 11:57
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
30%
Bírom az olyan válaszokat, hogy “nem olyan nevelést kapott”. Fogtok ti még csodálkozni a lányotokon, azt kell hogy mondjam. Engem szigorú, keresztény-konzervatív életmóddal neveltek, aztán ennyi idősen 40es (vagy több) pasikkal “mentem haza”. Mai napig tartom ezt a jó szokásom. (Nem kérek privátot.) Úgyhogy ennyit a nevelésről. Nappal a templomban térdepeltem, este meg középkorú pasik előtt. Na ez mennyivel lenne jobb, minthogy fekete bőrűvel lenne? Szerintetek ha beleszeret valakibe, érdekelni fogja a neveltetése? Nagyon nem, és jól teszi.
2019. dec. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
43%
Micsoda undorító nő vagy előző. Your parents must be proud of you...👏
2019. dec. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
35%
Azért mert úgy élek, ahogyan jónak látom? Vagy hol a probléma, meséld el, kérlek! (Angol tudást meg hiába fitogtatsz, mindenki érti, nem vagy nagy szám:)
2019. dec. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:
33%
Megdöbbentő ez a rasszizmus (és néhol homofóbia), ami ebből a kommentszekcióból árad.
2019. dec. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 banánherefőzelék ***** válasza:
62%
Visszaszolgáltatnánk a gazdájának. 🤣
2019. dec. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
26%
Én örülnék neki.
2019. dec. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 Ypszilon1980 ***** válasza:
64%

Szerintem ez nem nevelés kérdése. Egyszerűen csak ez a menő sok esetben, más esetekben pedig ez inkább ilyen hallomásból kialakult dolog, hogy a magyarokban nem lehet megbízni meg hasonlók és akkor jön egy néger srác a képbe.

Egyébként szerintem ezzel nincsen baj. Ha jól érzik egymással magukat és nem csak egyfajta fóbia miatt van vele, akkor el kell fogadni, úgysem tudsz mit csinálni.

Személy szerint én néger nővel nem tudnék együtt lenni alapból.

2019. dec. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
21%

Én nem használom a kérdésben szereplő kifejezést.


Amúgy nem lenne semmi bajom, ha a lányom egy fekával kefélne, azt talán neki kell eldöntenie kit szeret, nem nekem.


Ha olyan muterom lenne, aki ezen parázik, és 18 lennék, elköltöznék otthonról, és erőteljesen átgondolnám neveltetésem ezen részét.


A kommentszekcióban megszólaló fajhigénikusoknak üzenem, hogy kezdjétek újra a bioszt, mert a korcs kutyák az életerősebbek. Beszari nácik vagytok, az emberiséget egyszínűre kell bszni!

2020. jan. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
67%

Miert lenne naci, ha nem szeretnem, hogy a lanyom negerekkel maszkaljon?


Lattal te mar negert egyaltalan?

Beszeltel veluk?


En Londonban nagyon sok fekat megismertem a 12 ev alatt. Tisztelet a kivetelnek, de mind rossz ember volt. Mind hazudott, volt aki predikalt a helyi feka templomban, aztan ellopta az adomanyokat.

Volt olyan aki megmanipulalta kolleganomet, hogy osszehazasodjanak, hogy ott maradhasson az orszagban, aztan a rendorseg kopogott a no ajtajan, hogy mar regota keresik a pasit, mert valami 4 kulonbozo szemelyazonossaga volt es Nigeriaban koroztek.


Valahogy mindig kiderult, hogy Afrikaban mar volt feleseguk, gyerekeik.


Es csak sorolhatnam.


A karibi feketek, akik Angliaban elnek, es mar itt elnek evtizedek ota, azok civilizaltak, sokkal normalisabbak, sokkal inkabb egyezik az ertekrend, de meg a jamaicai fordarszom is figyelmeztetett, hogy nagyon vigyazzak veluk, mert nem tudhatom, hogy ki az aki csak most jott az orszagba, es csak EU utlevelet szeretne maganak.


Szerintetek miert van az, hogy a kover nokre nagyon ramennek? Mert nem hulyek, tudjak, hogy a kover nok ki lesznek ehezve egy kis figyelemre, es orulni fognak, hogy vegre van valaki nekik is.


Nekem is volt olyan feka, aki mar szinte azonal azt kerdezgette, hogy mennyi ido a magyar utlevel, meg hogy majd "gyereket rak a hasamba"


En egyetlen egy normalis feketevel talalkoztam, es ot kedveltem is, de nem akartunk semmit egymastol, ez volt a titka.


Szoval, ha ez rasszista, akkor legyen.

2020. jan. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
59%
38-as. Engem sem érdekelnek a hozzád hasonlók! Aki akarja, az nyugodtan húzgálja csak az oroszlán bajuszát. A lányom meg bőven látja azt, sőt tapasztalja, hogy kiktől álljon távol. Nem rasszizmus ez, csak tapasztalat. Sosem voltam híve a szabadelvűségnek, azaz annak ami ma megy. Nem példákat kell hozni, hanem az arányokat megfigyelni. Lehet nyerni a lottón is, de az emberek 99.9999999%-a soem üti meg a főnyereményt rajta. Lehet itt mosdatni a különféle népcsoportokat, de aki nyitott szemmel jár, az úgy is tudja mi megy az életbe. Nem fontos a neveltetés? Háááát, ebbe inkább ne menjünk bele. Biztos sokkal jobb a hagyományok, család és gyökerek nélküli élet. Persze a neveléshez is energia kell, meg hogy metanítsd a gyerekednek a helyes irányokat, vagy pedig a pénzügyi intelligenciát. Figyelj, engem nem zavar hogy ki mit csinál vagy mond. Lehetek náci, rasszista, homofób vagy bármi. Más ember véleményére már egyáltalán nem adok, főleg ha azt indulatból mondja. Nincs bajom a melegekkel sem, de aki kérkedik vele, vagy kapásból lenéz azért mert az én világomnak nem része ez a felfogás, azzal már nincs miről beszélni. A négerek sem érdekelnek, mert ők sem része az életemnek. Viszont nem is támadom őket. Azt tudtad hogy arányaiban a fehér ember a kisebbség a Földön? Vagy pl. a színes bőrűek mit gondolnak a fehérekről? Szóval eléggé uncsi már ez a nácizás, sőt egyenesen nevetséges. Ha meg egy kinézetre jó családból származó kislánynak azon jár az esze, hogy 25cm-es néger farkon akar lovagolni, ott meg igenis a hiba nevelésben van elrejtve. Tulajdonképpen ki mit ért nevelés alatt, de ez már más kérdés.
2020. jan. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!