Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi idő után mutatnátok be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után mutatnátok be a párotokat a családnak?

Figyelt kérdés

2019. aug. 22. 18:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
nem ido fuggvenye, hanem amikor komollya valik, szoba jonnek jovobeli tervek is.
2019. aug. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Az gáz, ha én 2 hónapnál korábban semmiképp sem akarnám? Én biztosra tudni akarom, hogy megfelelő párt találtam, nem szeretnék 2 hetente mást hazavinni. Ez baj?
2019. aug. 22. 18:15
 3/15 anonim ***** válasza:
21%

Neked mèg nem való kapcsolat. Nagyon èretlen a felfogásod.

Mègis kinek mi köze hozzá?

2019. aug. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

#3

Mármint azért éretlen a felfogásom, mert fontos lépés számomra a szülői bemutatás, és nem szeretnék minden jött-mentet hazavinni? Ebben mi az éretlenség..?:D

2019. aug. 22. 18:20
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem azért lesz a kapcsolat hosszú életű vagy komoly, mert szerencsés vagy vagy ezt hozza a sors. Akkor lesz az ha úgy álltok hozzá. Egy komoly kapcsolat legyen az első perctől komoly. Ha úgy vagytok vele, hogy majd meglátjuk komoly lesz-e akkor soha nem lesz belőle komoly kapcsolat. Addig egyébként sem jövünk össze valakivel amíg ez az elköteleződés nincs meg. Tehát onnastól kezdve, hogy ez egy kapcsolat én az első napon is bemutatnám bárkinek.
2019. aug. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

#5

Na igen, de minden ismerkedés így indul. Akkor mindegyiket első randi után haza kéne vinnem bemutatni? Az elég röhejes lenne.

2019. aug. 22. 18:24
 7/15 anonim ***** válasza:
75%

Engem kb. 3 hónap elteltével mutatott be a párom .

De nem is számítottam rá, mert épp kirándultunk a lakóhelye közelében. Erre kérdezte, hogy van e kedvem náluk ebédelni? Olyan cuki volt :D

2019. aug. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem kapkodtam el soha, eleve nem is szerettem hogy ez téma legyen. Kb ,2-3 hónap volt. Nem idő függvénye, inkább az hogy én mennyire érzem mindkettőnk! részéről komolynak.
2019. aug. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
67%
A kapcsolattól függ. A férjemen kívül, akivel 26 éves koromban ismerkedtem meg, két páromat vittem haza bemutatni: az első gimnáziumi szerelmemet, akivel 2,5 évig voltam együtt, majd egyetemistaként egy 2 évig tartó kapcsolatban a páromat-aki elég félresikerült választás volt. Ezután sokáig (kb. 4-5 évig) nem vittem bemitatni senkit, mert egyik kapcsolatot sem éreztem olyannak. Volt, aki hazáig vitt kocsival, de eszembe sem jutott bemutatni és neki sem volt ilyen igénye. Némelyik rokonom kezdett is aggódni, mi lesz így velem, évek óta nem láttak senkit. Azt mondtam neki, nem akarok mindenféle pasit idehozni, akivel épp járok, akit legközelebb hazahozok, az lesz a férjem. Így is lett. Van olyan rokonom, egy nagyon szép lány, akinek sokan udvaroltak, ő boldog-boldogtalant hazavisz az elejétől fogva. A szülei vadidegenekkel osztották meg az otthonukat egyik napról a másikra, a neveket alig bírták megszokni. Most már külön él egy ideje a párjával (akivel valószínűleg összeházasodnak), őt is kb. rögtön hozta bemutatni. Én 3 hónap után vittem haza a férjemet, mert apám szülinapja volt, nagy felhajtással, vagy 50 emberrel, gondoltam, nem lesz nagyon stresszes, ha ott elvegyülünk.
2019. aug. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is hónapok után. Akkorra érzem olyan komolynak, stabilnak a dolgot, hogy nekik is bátran mondom.
2019. aug. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!