Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Viccből majdnem megcsókol az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viccből majdnem megcsókol az első randin, aztán nem is nevezi randinak. Van értelme folytatni?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, van egy 22 éves srác, akivel diákmelón ismerkedtem meg kb. 2 hónapja. 1 hónapja Facebookon is beszélgetünk, szinte éjjel-nappal, nagyon egy hullámhosszon vagyunk.

Tegnap elmentünk az első munkán kívüli, kettesben töltött találkozóra. Nem neveztük előre randinak, azt beszéltük meg, hogy lesz, ami lesz. (Én már korábban tudtára adtam egyértelműen, hogy nem csak barátságot szeretnék.) Egyikünknek sem volt még kapcsolata (nekem csók se, és értelemszerűen szűz is vagyok).

Az este folyamán nagyon jól elbeszélgettünk, mondhatni az élettörténetünket meséltük el, meg ami közben szóba jött, persze. Ő az eddigi tapasztalatait is elmondta lányokkal (nem volt sok, az elmúlt évben veszítette el a szüzességét illetve az első csókja is nem sokkal azelőtt volt). Az egyik ilyen sztori mesélése közben valami olyasmit mondott, hogy "nem volt meg köztünk a szikra, a szikra az ilyen..." és elkezdett felém hajolni, én meg azt sem tudtam mi van, azt hittem tényleg ilyen béna szöveggel akar elsőre megcsókolni, izzott a levegő (idő közben a karja is a hátamra került, a székem támlájára), szóval én is felé hajoltam, erre ő visszahúzódott, röhögve hogy "na látod bevetted hogy ennyi az egész, ez csak nevelő szándék volt hogy ne higgy el mindent elsőre" stb. Még beszélgettünk, az este végén kérdeztem, hogy akkor ez most randi volt vagy nem? Mondta hogy végülis a határon maradtunk.

Azóta is chateltünk, nem úgy tűnik, hogy le akar pattintani. Most akkor mire véljem ezt? Érdemes újabb találkozót leszervezni, vagy hagyjam inkább őt?



2019. aug. 24. 22:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
72%

Ne hagyd:)

De valahogy add a tudtára, hogy ti nembarátok lesztek:)

Én el tudom képzelni, hogy azért nyomott ilyen hülye dumát, mert a saját zavarát akarta leplezni, illetve játszani akarja a nagyfiút.

2019. aug. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Egyértelműen megmondtam neki, szó szerint, hogy nem kérek a friendzone-ból.

Valaki privátban is válaszolt, aki szerint valójában sok nővel lehetett már és nagy kamus. Hát nem tudom, nem az a tipikus menő vagy álompasi kinézetű srác, nekem bejön, de külsőre nem az ideálom egyébként. Egyébként is visszahúzódó, introvertált (akárcsak én). Persze sosem lehet tudni...

2019. aug. 24. 22:20
 3/20 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem csak viccelt, flörtölt, teljesen ártatlanul, nem akart megbántani, se lepattintani, ezzel is fokozni akarta a vágyat, hogy majdnem megcsókolt, de mégsem. Majd a következő randin :)
2019. aug. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%
Én megalázónak érezném, ha velem ezt csinálná a srác, lehet, hogy el is menne a kedvem a további ismerkedéstől. 21/l
2019. aug. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
61%
Ebből nem lehet tudni, mert vagy csak haverként tekint rád és hülyéskedik, vagy tetszel neki és zavarban van, megpróbál kemény férfinak látszani. Esetleg kihasználja, hogy tudja, hogy te többet szeretnél. Ne viccből csókoljon meg, azt ne engedd, akkor csókoljon meg, ha tényleg akarja.
2019. aug. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%
Ez valami kib4szott gáz :D
2019. aug. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
34%
Nekem az jutott eszembe, hogy mivel nem sok tapasztalta van, ezért bénázott csak össze-vissza, meg zavarban volt. Semmiképp ne hagyd annyiban a dolgot.
2019. aug. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
86%
Ilyen szanalmas kisfiuval nem ismerkednek tovabb, szorakozzon az anyjaval.
2019. aug. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
73%
Ez valami gyerekeszű hülyegyerek.
2019. aug. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
12%
Ha már ennyi alapján felmerül benned hogy van-e értelme folytatni, akkor nincs. Egyébként a sráccal nincs gond, csak zavarban volt, azért beszélt hülyeségeket. Mi ez a phaszság hogy a határpn voltatok? Ha nincs csók akkor az nem is randi vagy mi a tosz?
2019. aug. 27. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!