Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Dark-gothic stílusú lányokkal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dark-gothic stílusú lányokkal, nőkkel hol lehetséges találkozni?

Figyelt kérdés

Jómagam nem vagyok ugyan dark-goth, de szövetséges stílusból vagyok, és velük sokkalta jobban meg lehet találni a közös hangot, a témákat, a célokat, mint egy normával, a tapasztalataim is ezt mutatják, ráadásul a személyiségünkben is nagyon sok a közös vonás. Fontos lenne tehát tudnom, hol találkozhatnék vélük, és mennyire nyitottak szövetséges stílusú férfira.

A válaszokat előre is köszönöm, és zöld kézzel jutalmazok!



2019. aug. 29. 02:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg az általuk preferált szubgenrébe tartozó együttesek koncertjein, vagy metal, talán gótikus stílusú szórakozóhelyeken.
2019. aug. 29. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Az már eléggé kiment a divatból, alig maradtak
2019. aug. 29. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Felnőtt korra ezt a nők ki szokták nőni, szóval kevés az esély.
2019. aug. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
OGT, és ahogy előttem írták, koncertek, esetleg rock kocsmák, papok és prostik buli, meg annak idején működött a gyár nevezetű szórakozóhely. Fogalmam sincs, létezik-e még.
2019. aug. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

DM koncert, DM klub, meg hasonló zenei csoportok(face)


Ez a stílus sosem hal ki, mindig is lesznek ilyen típusú emberek.

2019. aug. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Nekem is az OGT (Országot Gothic Találkozó) ugrott be kapásból, ami a Dürerben szokott lenni.
2019. aug. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Áh, ilyenek már nem nagyon vannak, de ha mégis akkor hiába vagy "szövetséges stílusból", egy bizonyos külsőért vannak oda, ha nem vagy olyan, akkor ez egy "füstbe ment terv" a részedről.
2019. aug. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!!!

És mennyire elutasítóak? Lehet velük barátkozni,beszélgetni? Rendesek?

2019. szept. 4. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!