Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Még erdeklem őt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még erdeklem őt?

Figyelt kérdés

Van egy férfi akinek amikor megismertem meg nem volt kapcsolata, addig gyakrabban is találkoztunk kettesben is, de amióta lett párja, azt mondja ugyanúgy szeret meg titkos szerelme vagyok és amikor tudjuk ossze hozzuk a randit.

De ez már igy megy egy ideje.. Egyre kevesebbszer tudok vele lenni kettesben viszont azt mondja engem is ugyanúgy szeret mint a párját csak en vagyok neki a titkos szerelme..

Viszont már ritkabban irja a hianyzol es a szeretlek szót.

Ha rá kerdezek azt mondja miért kell bizonygatnia azt hogy szeret? Ezt nekem ezek nelkul is tudnom kellene hogy irná ..

Telefonon szinte egyáltalán mar alig beszelunk

Facebookon is kb annyiban merul ki a beszelgeteseink hogy jo reggelt, jo éjszakát..legtobbszor en irok rá..

De azt mondja minden nap gondol ram felesleges folyton ezt bizonygatnia.

Azelőtt mielőtt lett párja minden nap kedves szavakat irt nekem , videokat küldött, ezek mind elmaradtak kb amiota lett párja

De mindezek ellenére azt mondja hogy szeret viszont ingerlekeny lesz ha hianyolom es mondjuk nem hallok felőle..mert azt mondja fontos vagyok neki es amikor tud úgyis ír.

Mit érezhet irántam?

Ha ezeket kerdezem ingerlekeny lesz es mondja hogy szeret engem

Régen mindig en voltam neki az első reggel mikor felkelt napközben is mindig irta mennyire szeret meg hogy az övé vagyok meg hasonlók.

Ilyeneket már nem szokott írni nekem.

Sokszor alig várom hogy halljak felőle

Viszont mondta egyszer hogy neki nincs szüksége ekkora figyelemre állandóan általam..mivel nekem hiányzik ha nem hallok felőle

Szeret Ő még engem úgy mint régen?

Meg azt mondja hogy higyjem el egyformán szeret engem a párjával..ja gondolom amikor meg együtt vannak nagyon boldog es en el vagyok felejtve ..

Nem akarom őt elvesziteni mert en nagyon szeretem.

De akkor most nekem ezt szó nélkül turnom kell es mindig várni a soromra hogy mikor jut ram kis ideje hogy irjon egyáltalán nekem par szot a facebookon?

Annyira oda volt értem

Mondta hogy en vagyok szamara az egyeduli nő gyönyörű vagyok meg hasonlokat mondott.

Nem lehet hogy csak testileg akart addig hasznalni engem amig nem talált maganak párt?



2019. aug. 31. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
nem olvastam vegig (az elso ket mondat boven eleg volt) hogy tanacsot adjak: erkolcstelen rongy embereknek ugyanolyan rothadt rongy a parkapcsolatuk is.
2019. aug. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem mondok azzal nagy újdonságot, hogy sose volt oda érted. Addig jó voltál, amíg nem akadt egy jobb nő, most pedig szépen szédít, talonba tart, hogy ha valami gáz lesz a csajjal, akkor Te még mindig ott leszel egy menetre... Ha van egy kis önbecsülésed, az ilyen szánalmas pondrót kerüld, és felejtsd el minél hamarabb.
2019. aug. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem vettem a fáradságot hogy végig olvassam, mivel az elején benne van a lényeg amit lehet látni!


Nem érdekled! Felejtsd el! Ha tényleg téged szeretne, akkor nem lenne neki másik nője, akivel jól elvan, programokat szerveznek, barátok ismerik egymást és a család is, mivel őt vállalta fel, mint a nőjét! Te meg vagy a szamár, akit csak akkor vesz elő, mikor jónak látja és nincs éppen senki luk sem a láthatáron! Te csak egy ürítő eszköz, egy eldobható tárgy vagy a sokadik a sorban!


Kezdetektől fogva is csak ez voltál, csak szexkapcsolat volt köztetek, semmi több! Most hogy van neki valakije aki sokkal fontosabb nálad, így ejtve vagy kisbogaram! De persze azért oda böki, hogy így szeret úgy szeret, mert fenn kell tartani a látszatot, a rosszabb napokra, hogy elő tudjon még venni, persze te meg vagy a hülye kis naiv liba, aki be is veszi a hazug szavait és alafekszel még ezek után is, mivel az önbecsülésed a béka segge alatt van!


Ha nem így lenne, akkor nem hagytad volna már a kezdetektől fogva kihasználni a tested és csak dugásra használni, mivel csak erre vagy jó! Széttenni a lábaid!


Ez annyit tesz, hogy jó vagy, de nem kellesz eléggé, de viszont dugni még jó lehet kategória.


Itt csak te látsz bele többet, mint ami valójában van!


Gondolj bele, ha valóban téged szeretne, akkor veled lenne most és kapcsolatban is, felvállalva mindenki előtt és nem pedig másik nővel lenne nyilvánosan!

2019. aug. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Te nem vagy véletlenül férjnél?
2019. aug. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

De.

Én ferjnél vagyok

Nekem is titkos kapcsolatom

2019. szept. 1. 00:01
 6/8 anonim ***** válasza:
38%

Most ez komoly?

Van neki párja,neked is van. Ez gusztustalan..

Nem is gondolkodtál hogy ott hagy a párod ha már ebbe vagy szerelmes?Vagy valami?Add meg a párodnak a tiszteletet,kérlek..Hogy tovább nem csalod és megkönnyebbíted,rosszabb lesz ha kiderül.

Csak azt ne írd,hogy a párodat nem akarod ott hagyni mert szereted..


Meg amúgy a pasit se értem. Most veled volt. Erre összejön egy nővel(de minek?)ha ott vagy neki?És hogy szeret. aha. igen. imádhat tégedxd..

2019. szept. 1. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hagyd*
2019. szept. 1. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
73%

Megérdemled! :D megmondom úgy ahogy van, ha itt állnál előttem, leköpnélek. Undorító,gusztustalan,söpredék ember vagy!

Csodálkozol hogy elhagyott egy másik nőért? Egyértelműen egy olyan nőhöz megy, aki nem csalta meg a párját, mivel vele is megteheted ugyan úgy. Gondolkozzál már egy kicsit!

2019. szept. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!