Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A Randivonal mennyire jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Randivonal mennyire jó társkereső oldal? Megéri regisztrálni rá?

Figyelt kérdés

Nagyon elgondolkodtam rajta, de előtte gondoltam kiírom a kérdést, sok helyről olvasni, hogy rengeteg "lehúzós" oldal van, és egyes szolgáltatásokat csak pénzért lehet igénybe venni rajtuk. Egyáltalán mennyire komoly emberek vannak ott? Nyilván minden oldal ezzel reklámozza magát, de ez jelen esetben mennyire igaz?


Köszönöm szépen a válaszokat előre is.


31/F



2019. szept. 1. 15:01
 1/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
69%
Nekem anno azzal sok gondom volt. Ugye eleve ők ajánlanak neked naponta x embert egy algoritmus alapján, szerintük ők felelnek meg neked. Nekem 2-3 naponta kb. 10 ilyen volt, de abból talán 2 volt olyan, akinek tetszett az adatlapja, vagy úgy gondoltam lehet valami. Persze az nagyon kevés, hónapokig semmi eredmény nem volt. Egyszer megkérdeztem tőlük, hogy ez miért jó, hiszen egyáltalán nem az én igényeimre történik az ajánlás, hogy is van ez. A válasz az volt, hogy ez a rendszer, ők nem tudnak ebbe beleszólni. Mindegyik társkereső lehúzás, nagyon csekély az esély arra, hogy legyen onnan partnered, de ha már ezt választod, akkor olyat válassz, ahol te tudsz mindenféle kritérium alapján magadnak keresni partnereket.
2019. szept. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként beállhatsz a sor végére.
2019. szept. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én sokat voltam a Randivonalon. Szó sincs arról, hogy valamilyen algoritmus volna, amelyről az első válaszoló ír, szerintem az illető összetéveszti a Randivonalat egy másik társkereső oldallal. Férfiként neked kell keresgélned és írogatnod nőknek. Nem lehúzós oldal, tényleg valódi társkeresők vannak rajta. Nyilván vannak abszurd alakok is az oldalon, akik csak a mérgüket akarják kitölteni a férfi nemen, vagy össze-vissza hazudoznak, hogy udvaroltassanak maguknak, de eszük ágában nincs ténylegesen ismerkedni; de azért vannak komoly társkeresők is az oldalon, egyáltalán nem lehetetlen így ismerkedni, sőt igazi társat találni sem. De arra készülj fel, hogy rengeteg időd el fog menni a keresgéléssel és írogatással, mert például nekem átlagosan körülbelül 10 nőnek kellett írnom ahhoz, hogy közülük egyvalaki további ismerkedés esélyét jelezze vissza. S nagyjából 100 ismerkedési kezdeményezésből 2-3 volt az, akivel randevúig el lehetett jutni. Sok-sok türelem kell a Randivonalas ismerkedéshez. Tanácsként annyit mondanék, hogy olyan nőnek ne írj, aki utoljára 10 napnál régebben lépett be az oldalra; az ilyenektől minimális a válasz esélye.
2019. szept. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mennyibe kerül az előfizetés?
2022. ápr. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!