Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Olyan lehetséges,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Olyan lehetséges, hogy olyan sráccal jöttök össze, aki elsőre ellenszenves? Volt már valaki úgy, hogy az első benyomás megváltozott?

Figyelt kérdés

2019. szept. 1. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Számomra nem lehetséges.
2019. szept. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Igen, eléggé rosszul alakult az első randink. Ha rajtam múlott volna, biztos hogy sosem látom többé, de mégis vonzott valamiért. De ez már a múlté, nevetünk rajta.

Már öt éve együtt vagyunk, ő már a férjem, most várjuk az első babánkat.

2019. szept. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Ilyen általában akkor van ha az illetők sok időt töltenek együtt, munka vagy osztálytársak pl, vagy egy való világban össze vannak zárva :)
2019. szept. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2. Mi volt rossz az első randin?
2019. szept. 1. 20:26
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen ismerosom. Pasi ejszakas volt randi elott. Csaj: fu de karikasak voltak a szemei, vérben usztak, biztos drogos. Aztán kapott a srác még egy esélyt. Már családosak.
2019. szept. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen! Most is rá gondolok!
2019. szept. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt már ilyen, igaz kapcsolat nem lett belőle miatta, pedig én akartam. Az elején egy okoskodó, nagypofáju, beképzelt suttyónak tartottam, aztán beszélgettünk és a hónapok alatt nagyon megszerettem, most meg azon vagyok, hogy elfelejtsem.
2019. szept. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Nem történt velem konkrétan ilyesmi romantikus téren, de olyan volt, hogy egy csaj nagyon antipatikus volt elsőre, mert hideg, beképzelt csajnak tűnt, aztán kiderült, hogy tök kedves, csak resting bitch face-e van, félénk és ezt visszafogottsággal és távolságtartással leplezi.
márc. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!