Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elképzelhető az, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető az, hogy egy pasi olyan csajtól akarjon komoly kapcsolatot, aki annyira nem tetszik neki külsőre?

Figyelt kérdés
A srác 31 éves,azt mondja, hogy nagyon rendes a lány, és hogy ez mindig is nagyon vonzó tulajdonság volt számára. Létezik, hogy csak emiatt akar komoly kapcsolatot?
2019. szept. 5. 20:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne elképzelhető...?!
2019. szept. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Persze. Nekem is ez lenne a legfontosabb.

Minden cicababa megöregszik , de ha egy lány kedves és megértő az többet ér bármilyen alaknál vagy szexnél

2019. szept. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Én vagyok a lány. Annak örülök, hogy látja a jó tulajdonságaimat, és ezek tetszenek neki.


De azzal a gondolattal nem túl könnyű megbarátkozni, hogy külsőre nem tetszem neki eleggé.

2019. szept. 5. 20:26
 4/14 A kérdező kommentje:

Többször megesett, hogy ültem mellette a kocsiban, ő meg figyelte a csajokat az utcán.

És soha egy bókot nem kapok tőle a külsőmre. Pedig én esküszöm igyelszem kihozni magamból a legtöbbet.

2019. szept. 5. 20:29
 5/14 anonim ***** válasza:
Igen. Én is így voltam. Aztán hogy látta hogy megszerzett, már nem voltam izgi neki, és "elmúlt"... azt hittem addig, hogy ő más. De nem volt más.
2019. szept. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

# 5 és kérdező akkor nagyon nem jó partneretek van.


Azért nagyon szívesen megnézném hogy milyen a külsöd akar privatba is. Nem létezik hogy ne lehetne megdicsérni.

2019. szept. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%

Egyszer volt egy pasi akivel évekig kavartunk, aki mindig hitegetett de sosem jött össze velem, nem tudtam miért. Egyszer aztán a saját fülemmel hallottam amikor (ez a bunkó) ecsetelte valakinek:

- Ez az a lány akivel bármikor összejöhetnék. (Rám mutatott, azt hitte nem hallom)

- Akkor miért nem?

- Olyan aranyos de nem tudom, nekem a vékonyabb lányok tetszenek...


Belsőre tetszettem neki de külsőre kevésbé, a kémia is nagyon megvolt kettőnk között de mégsem kellettem, mert neki a csontsovány lányok az esetei én pedig 55 kg vagyok 45 helyett a 165 centimhez. Örülj neki, hogy ez a pasi nem egy röghözkötött idióta és nyitott veled egy kapcsolatra ahelyett, hogy kínoz...

2019. szept. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Én 6 hónapnyi ismerkedes alatt 2(!) bókot kaptam. Az egyik a hajamra vonatkozott, a másik a fenekemre. Ennyi vokt fél év alatt a bok. Azt viszont megkaptam, hogy túl vékony vagyok, híznom kellene, mert szerinte rám fér, és azt is, hogy ne sminkeljek, ha találkozom vele, mert nem szereti.
2019. szept. 5. 20:52
 9/14 anonim ***** válasza:
Elképzelhetetlen, ha a ő annyira felszínes,, hogy csak az legyen fontos nemi, hogy magas, izmos, jóképű legyen.
2019. szept. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Bocs de akkor miért vagy vele? Többszáz normális srácot találnál
2019. szept. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!