Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért akar mindenáron találkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar mindenáron találkozni velem? Nem értem mi tetszik neki annyira rajtam

Figyelt kérdés

Szerintem én nem vagyok szép. Munkatársam mindennap elmondja hogy menjek már vele ebédelni és mindig rám mosolyog.

Ma még azt mondta menjunk már vacsorázni annyira szeretne megismerni mondtam hogy nem érek rá azt mondta oké akkor máskor pl hétfőn.. Én nem értem miért akarja ennyire


2019. szept. 7. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj el vele, aztán majd elmondja, hogy mi tetszik!
2019. szept. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól, hogy te nem tartod magad szépnek, más még tarthat annak.
2019. szept. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Megszeretne ismerni, mert szimpatikus vagy neki. Nincs emögött nagy tudomány. Kezdd el az önértékelési problémáidat megoldani, mert így még a baráti kapcsolatokat is mérgezni fogja.
2019. szept. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg baj van az énképeddel.Küldj egy képet privátban,ha gondolod.Megmondom szerintem szép vagy-e.
2019. szept. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Menj el vele ebédelni, beszélgess vele és ismerd meg.

Ezt követően el tudod dönteni jól érezted-e magad és akarsz-e ismét találkozni vele.

2019. szept. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van párja? És neked? Ha nincs, akkor mi az akadálya? Az, hogy szerinted nem vagy szép, az nem jelenti azt, hogy valakinek nem tetszhetsz. Másrészt meg lehet, hogy a személyiséged, a stílusod tetszik neki.
2019. szept. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Imádom az olyan kérdéseket, amit a leírásban megválaszol a kérdező... 😁
2019. szept. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!