Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy felnőtt nő miért nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy felnőtt nő miért nem akar mély komoly kapcsolatot kialakítani senkivel?

Figyelt kérdés
Évek óta nem akar komoly kapcsolatot, senki sem elég jó neki. Egyetlen párkapcsolata volt,de arról szinte sosem beszél. Önpusztítóan él,füvezik,sokat iszik, minden hétvégén buli,keveset alszik, rossz a közérzete, nyűgös,sértődékeny. Folyamatosan új impulzusokat keres, mintha menekülne valami elől. Ha szeretettel fordulsz felé, akkor elmar maga mellől. A hangulata nagyon gyorsan tud változni egyik pillanatról a másikra. Szakadék felé szalad, ráadásul nagyon gyors ütemben. Nemrég ismertem meg egy buliban, először csak szexelni akartam vele, úgy tűnt, mintha ő is akarná, de aztán ellökött magától. Rendszeresen beszélünk,de általában elhülyéskedünk mindent, nem nagyon akar komoly témákról bszélni. Ha szóbahozok ilyesmit, akkor behúzza a kéziféket.Olyan mint egy nagy gyerek, folyton úgy viselkedik, mint aki nagyon vágyna a szexre,elég kihívó tud lenni, de ha úgy közeledek hozzá, akkor megijed. Ha érzelmesen szólok hozzá,akkor rideg lesz. Semmilyen intimitásba nem hajlandó belemenni. Mintha rettegne valamitől. Nagyon gyerekesen viselkedik, pedig 28 éves lesz nemsokára.
2019. szept. 7. 22:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem iszom, nem füvezek es nem bulizok, de a tobbi stimmel kb. Én azért nem akarok/tudok kialakirani komoly párkapcsolatot, mert nem láttam soha jó mintát, a szüleim kapcsolata sosem volt meghitt. Emiatt nagyon későn kezdtem a fiuzast, 25 felett, igy kimaradt a tinédzserkorszakombol, amikor szocializalodnom kellett volna ilyen téren. Az elso barátom pedig bántalmazott, kozben pedig elvesztettem az egyik szülőmet. Igy ezek a dolgok annyira megtörtek, hogy alkalmatlan vagyok parkapcsolatra. Nem tudom, hogy mit kellene csinalni egy parkapcsolatban, hogy mi a feladatom. Én azt hittem, hogy az oké, ha házias vagyok és a másik kedvében járok, de ettől én nem voltam soha boldog és a partnerek sem igazán értékelték a faradozasaimat. Talán mert érezték rajtam, hogy defektes vagyok es mindent megfelelési kényszerből csinálok. Hát kb ezért vagyok egyedül.
2019. szept. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pszichológus segíthet neki.
2019. szept. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

#1 szerintem sacc jól érezed, hogy ezt a megfelelés részt kellene lerakni valamennyire. és nagyon primitívre lemenni és azt csinálni, ami neked örömet okoz. és hagyni a másikat, hogy erre reagáljon. ami lehet öröm lesz neki is. lehet nem, akkor másmerre mentek tovább.


ez a párkapcsolat pont olyasmi, amiben nincsenek sikeres kész minták. az emberek nagyrésze elrontja valahol, vagy vergődik benne. szóval nyugodtan kísérletezhetsz. bátran. kockázatokat vállalva. mármint hogy az legyen a kockázat, hogy vállalod azt, hogy azt csinálod amiről azt gondolod, hogy jó. és nem azt találgatod a másik szerint mi lenne a jó.

2019. szept. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Azért, amit te is írsz: senki sem elég jó neki.
2019. szept. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem akar.
2019. szept. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Így általában azok viselkednek, akik valamilyen komolyabb traumát szenvedtek el fiatalabb korukban, és jól érzed, menekül a helyzetéből, a saját életéből. Megrekedet a feldolgozási folyamatban és ugyanazokat a köröket futja fejlődés nélkül.

Valaki fentebb jól írta, pszichológus kéne neki, talán egy pártatlan, ismeretlen embernek jobban meg tud nyílni, mint valakinek, akiről tudja, hogy szeretne tőle valamit.

A viselkedése alapján pedig nem gyerekesnek mondanám, inkább elveszettnek.

2019. szept. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért egy átlagos, normális felnőtt nő és a fent leírt nő nem ugyanaz. Akiről írsz, az nem fut százon. Így és ilyennel nem is lehet normális kapcsolatban élni.
2019. szept. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akár lehet nemi beteg is. Vagy egyéb dolog amiért tudja, hogy nem működne neki ilyesmi.
2019. szept. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!