Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nekem kifejezetten a mogorva,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem kifejezetten a mogorva, antiszociális, senkivel nem kedves nők jönnek be. Osztja más is ezt az ízlést?

Figyelt kérdés
Világ életemben mindig lenyűgöztek az ilyen lányok, már iskolában is, beléptem az osztályteremben, sok vidám csacsogó lány közt csak elsuhant a tekintetem, de a leghátsó padban egyedül ülő, szomorkás arcú száműzött lányon megakadt, és onnantól ő tetszett legjobban. Persze, kell az is, hogy szép legyen, de ha két lány közül kell választanom, ugyan olyan szépek, és az egyikük egy mindenkivel kedves életvidám lány, a másikuk meg egy magába forduló, lekonyult szájú nő, aki senkivel nem beszélget, na engem az sokkal jobban megfog. Nem tudom miért. Vízből is a hideget szeretem jobban, évszakból is a telet.

2019. szept. 8. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Senki. Teljesen egyedi vagy. Nincs még egy ilyen kivételes alak a maradék 3.5 millárd között.
2019. szept. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Aki egyedül van, se feltétlen mogorva, lehet csak nehezen megnyíló vagy szorongó személyiség.


Egyébként nem vagy egyedül, van akik külön a "jégkirálynőket" kedvelik, mert úgy érzik, ők olvasztják majd ki a szívét. Csak aztán lehet, nem tetszik nekik, amit kapnak, ha elmúlik az udvarlás izgalma.

2019. szept. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Olyanok is vannak, akik csak eljátsszák a jégkirálynőt, de nekem azok tetszenek akik komolyan olyanok. Mindezt csak azért írtam le, hogy azok a nők akik eredendően ilyenek, azok vállalják fel nyugodtan magukat, mert vannak, akiknek éppen ez tetszik. Ne erőltessenek mosolyt magukra, ne színleljék magukat empatikusnak, kedvesnek, mert lehet, hogy egy olyan lehetőséget szalasztanak el vele, aki tényleg őket szerette volna, nem pedig csak egy fércelt illúziót.
2019. szept. 8. 14:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Szóval házisárkányt keresel.
2019. szept. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha becsületes, őszínte, és hűséges, és szép, akkor tőlem aztán legyen házisárkány. Valamit valamiért.
2019. szept. 8. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!